Цікаве, корисні статті

Соробан. Питання-відповідь

Питання: Як працює методика усного рахунку Соробан і чи не перевантажує вона мозок?

Відповідь: Усний рахунок запускає та тренує образне мислення, а за його допомогою дитина не рахує, не згадує вивчене, а створює відповідь. Під час рахування працює ліва та права півкуля: у правій за мілісекунди дитина обробляє отриману інформацію, а за допомогою лівої видає результат. Тобто, коли діти рахують на великій швидкості, вони постійно тримають мозок у тонусі. За час тренувань він звикає до навантажень і потім працює в цьому режимі постійно: швидко концентрує увагу, обробляє великі обсяги інформації, тренує оперативну пам`ять та всі види мислення.

GEA_7059

Мозок дитини не перевантажують, а, з рівномірним посиленням завдання, тренують. 

Аналогію можна провести зі спортом: все починається з легких завдань для тренування, та з кожним разом рівномірно додаються вправи, з якими дитина може впоратись. Якщо на якомусь етапі  щось не виходить, цьому приділяється більше часу та доводиться до потрібного результату. Жодного перевантаження та насильного тренування мозку, кожна дитина працює у своєму ритмі та зі своєю швидкістю. Для цього у Школі створений спеціальний комп`ютерний тренажер, де всі завдання розподілені так, що дитина йде від легкого до складного, поетапно опановуючи рахунок та тренуючи мозок.

Для візуального підтвердження результату достатньо декількох уроків, саме вміння дитини усно рахувати показує, що методика працює. І за допомогою  досягнень, можна слідкувати як розвивається мозок. 


GEA_7006

Для того, щоб запустити образне мислення достатньо  місяця інтенсивних тренувань. За місяць Школа Соробан  дає розуміння усного рахунку, за 2 роки вчить на практиці використовувати тренований мозок.

Щоб закріпити результат  та навички, здобуті  у школі усного рахунку, потрібно 2 роки. Мозок на все життя залишається  натренованим.

Можна забути як грати у футбол, та треноване тіло залишається назавжди.

Читати ще:

Що таке Соробан і чому він потрібен Вашій дитині?
Навіщо так рахувати?

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.