Цікаве, корисні статті

Що таке Соробан і чому він потрібен Вашій дитині?

2015-18841

Людський мозок набагато могутніший за будь-який обчислювальний прилад. Вiн має унікальну здатність змінюватися, реорганізовуватися та вдосконалювати себе. Але спробуйте швидко вирішити приклад 586+878-329+784-245+458. Без калькулятора або паперу з ручкою, погодьтеся, трохи складно зробити таке обчислення дуже швидко.

Вчені давно говорять, що ми використовуємо тільки маленьку частину наших розумових здібностей. Крім цього ми знаємо, що ліва та права півкулі мозку мають різні характеристики. Ліва – «технічна» – працює з аналітичним підходом, у той час як права – «художня» – підходить більш творчо й комплексно до будь-якої справи. Ці дві півкулі, які функціонують у взаємодії та зв’язку, також мають величезний потенціал розвитку.

Унікальна програма

Сучасна освіта більше спрямована на розвиток лівої півкулі, тому вважається, що правою дещо нехтують.
Чотири роки тому ми привезли до нашої країни програму ментальної арифметики, яка спрямована на розвиток обох півкуль одночасно. Команда наших програмістів і методистів удосконалила її, задала новий напрям в тренуваннях за цією методикою.

Ми розробили унікальну програму за допомогою сучасних технологій, мультимедійних, аудіовізуальних матеріалів, щоб розвинути інтелектуальні навички дітей:

  • Підвищення розумових здібностей.
  • Дослідження й розвиток потенціалу.
  • Поліпшення пам’яті.
  • Підвищення концентрації уваги.
  • Розвиток і збагачення уяви.
  • Підняття самооцінки, впевненості в собі.

18754

Діти легше розуміють число, якщо можуть візуалізувати об’єкт. Наша програма навчання спрямована на візуалізацію переміщення кісточок на рахівницях, відповідних математичним діям. Діти отримують конкретний, а не абстрактний сенс чисел та їх взаємозв’язок, відмінно розуміють десятки та склад числа, маючи лише один варіант його розташування за допомогою кісточок на рахівницях, що у звичайній математиці неможливо.

Вміння візуалізувати об’єкт під час роботи над прикладом корисне для дитини не тільки у вирішенні математичних завдань, але й для будь-яких розумових процесів, особливо пам’яті та асоціацій. Ця навичка піде на користь дитині у багатьох аспектах її життя, як у навчанні, так і у відносинах в соціумі.

Діти люблять грати, і ми запрошуємо їх пограти

Наш темп тренувань, анімована та інтерактивна програма, цікаві зошити допомагають дітям вчитися весело. Тренер за допомогою спеціально підібраної методики, допомагає дітям розвивати концентрацію й посидючість. Регулярні, систематичні вправи на тренажері дозволяють закріпити отримані навички. Наш курс розроблений таким чином, що він стимулює мозок за допомогою зору, слуху й дотику.

Тренування показали, що діти, які добре виконують усні обчислення, активно використовують праву півкулю мозку в синхронній роботі з лівою, таким чином вони розширюють розумові можливості. Вони обчислюють швидко й точно, використовуючи лише свої здібності.

Тренування проводиться сертифікованими та кваліфікованими викладачами, які прагнуть забезпечити цікаве навчання.

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.