Цікаве

Навіщо так рахувати?

Дуже часто наші відео, де рахують діти, викликають захват, рідше здивування, але частіше за все ті, хто ще не знайомий з нашою методикою усного рахунку, запитують:

«Для чого це вміння ??? Яке практичне застосування ??? »

Відповідаємо: «Ми не вчимо вмінню рахувати! Ми, навіть,  не математична програма! Ми не робимо дітей геніями і не вчимо їх показувати фокуси!))) Соробан_2015_16819

Усний РАХУНОК ЛИШЕ ЗАСІБ, СПОСІБ, МОЖЛИВІСТЬ РОЗВИВАТИ ДИТЯЧИЙ МОЗОК. 

І ТЕ, ЩО ДІТИ ПОЧИНАЮТЬ РАХУВАТИ ТАК ШВИДКО – ПРИЄМНИЙ БОНУС, А НЕ МЕТА.

Наша методика розроблена таким чином, що б за допомогою прикладів, задач та завдань синхронізувати роботу обох півкуль. Ми візуалізуємо усний рахунок. Допомагаємо дитині за допомогою уяви проводити розрахунки. Саме ці вправи і активізують і праву і ліву півкулю, а також зміцнюють зв’язок між ними.

Вчимо ми за допомогою рахівниць абак (в Японії і у нас в країні «соробан») і розробленого нами комп’ютерного тренажера «Дід Соробан».

Як це відбувається:

На рахунках діти вчаться ручками відкладати приклад на кісточках.
Переносять рахівничку в уяву, просто уявляють їх у голові.
Проводять обчислення на уявних  рахунках. При цьому вони можуть дивитися в екран на згенеровані приклади, можуть не дивитися, а сприймати на слух, можуть при цьому співати і танцювати, розповідати вірші, стояти на голові, грати на скрипці, крутити колесо і тд.

Як при цьому працює мозок:

Маніпуляції руками розвивають дрібну моторику, яка в свою чергу активізує зони лівої півкулі.

Коли працює уява, значить, активні зони правої зони мозку.
Для видачі відповіді дитині потрібно задіяти одразу обидві півкулі, тобто уявили рахунки (права), маніпуляції з кісточками (ліва), зміна потрібної картинки з потрібним Вам розташуванням кісточок в уяві (права), аналіз отриманої інформації (ліва) і видача відповіді. І це відбувається за соті частини секунди.
Мозок постійно активний. Для проведення швидких розрахунків потрібна відмінна концентрація уваги, пам’ять, мислення, навички, які діти тренують поряд з іншими. Якщо ще простіше, то мозок  прокачується, як м’язи. Діти кожен раз генерують відповідь, активізуючи увесь мозок. А чим частіше стимулювати мозок, тим краще він розвивається.

Соробан_2014_9805І це не насильницький процес, це не грубе підштовхування мозку до роботи. У дитини природою закладено тягнутися до максимального розвитку і для цього розвитку є оптимальний період – до 11-12 років.

Тому, резюмуючи все, я скажу: Уміння усного рахунку в сучасному світі не потрібно, сьогодні важливіше інтелектуально розвинена людина, яка за допомогою свого розвиненого мозку зможе будувати своє життя так, що б воно приносило йому радість і задоволення.

І «Соробан» якраз і допомагає дитині стати інтелектуально і розумово розвиненою за допомогою усного рахунку.

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.