Цікаве, корисні статті

Полковник? Генерал? А може мислитель…

Чи зможе син полковника стати генералом, як в анекдоті?

– Ні, у генерала є свій син.

Усі ми, коли слухали цей жарт, сміялися та с сумнівом хитали головою, згадуючи несправедливість цього світу. А у мене виникло питання:

– Якщо батьки вчителі й філологи, чи зможе дитина стати технарем або навпаки, чи вдасться дитині з сім’ї військових, стати, наприклад, художником або музикантом? І не всупереч волі батьків чи бажання щось довести. А ось так, просто, захотів стати – й став?

Чи завжди тип мислення батьків змушує дитину слідувати їхнім шляхом?

Виховання, вид діяльності батьків, страхи та досвід часто направляють дітей запланованим шляхом, який і створює династії в професіях.

І нічого поганого в цьому немає, якщо людина отримує від цього задоволення. Найстрашніше тоді, коли дитина потай від батьків мріє стати інженером, а мама з татом лінгвісти й усе роблять для того, щоб із сина або дочки виріс філолог або літератор.

Усі ми, батьки, свої думки та дії націлюємо на те, щоб дитина була щаслива. Вибір професії – один з важливих пазлів у повній картині щасливого життя. 

Правильно зроблений вибір професії робить людину щасливою, адже не тільки матеріальні блага приносять щастя, а й задоволення від улюбленої справи.

Мудра людина одного разу сказала:

«Обери собі улюблену справу і тобі не доведеться працювати жодної хвилини в своєму житті».

Як обирають професію?

  1. За вмінням.
  2. До душі.
  3. За важливістю.

Сучасна система навчання та батьківські «я боюся це робити, це не моє», часто не залишають дитині вибір.

Папа-програміст навчить дитину програмувати сайти, писати програми і т. д., але не навчить писати вірші або будувати.

Мама-філолог відкриє дитині світ літератури, історії, але не познайомить дитину з законом Ома або котом Шредінгера.

Часто ми самі заганяємо дитину в рамки «технаря» або «гуманітарія», і цей процес завершують школа та університет.

Чи є вихід?

Є!

Розвивайте дитину однаково в усіх напрямках. Це не означає, що потрібно досконально вивчати літературу, хімію й математику. Це означає – розвивати основний інструмент пізнання світу – мозок -синхронно та злагоджено.

Школа усного рахунку Соробан ® розвиває однаково ліву та праву півкулю, зміцнює зв’язок між ними й допомагає стерти кордони між «технарем» і «гуманітарієм». Дитина, яка навчається за методикою усного рахунку, однаково легко може опанувати будь-яку професію в будь-якому напрямку.viber image05-01

Звичайно, Соробан не чарівник, який творить чудеса, але те, що тільки ця методика розвиває однаково дві півкулі – немає сумнівів!

Відкрийте дитині світ так, як це заплановано природою, без меж та  шаблонів, дайте їй можливість вибору, розвивайте її інтелект зі Школою усного рахунку Соробан!

 

Читайте більше:

Дитячі таланти. Як виявити?

Дитяча допитливість – основа ефективного навчання

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.