Цікаве

Дитяча допитливість – основа ефективного навчання

Детское любопытство – мощный познавательный инструментЯк пояснити бажання маленьких дітей знати про «все на світі», досліджувати, шукати, запитувати? Завдяки уродженої цікавості малюки знайомляться зі своїм тілом, з навколишнім світом, вчяться розрізняти предмети і особи людей, спостерігати, розуміти походження звуків, свої відчуття. Семюель Джонсон (англійська літературний критик 18 століття) називав цікавість «одним з найбільш непорушних і очевидних властивостей потужного інтелекту». Але у медалі є й інший бік: саме цікавість стимулює розвиток пізнавальних здібностей у дітей, що безпосередньо впливає на їх інтелектуальне зростання.

Часто дорослі, втомившись від роботи, повсякденних побутових турбот, на незліченні питання малюків відповідають з роздратуванням. Ми перестаємо помічати, який дивний світ навколо. А ось діти тільки починають його осягати, із захопленням сприймають все нове, намагаються зрозуміти суть навколишніх предметів. Останні дослідження в галузі дитячої психології і нейрофізіології, спрямовані на вивчення особливостей раннього розвитку дітей, підтвердили необхідність плекати цікавість в своїх малюків.

Підтримуємо вогник дитячої допитливості

Є певне коло причин і їх наслідків. Дитині для задоволення цікавості необхідна фізична активність, яка, в свою чергу, відкриває перед маленьким дослідником все більше нових невідомих речей і явищ. Так утворюється новий виток інтересу до пізнання. І в усьому цьому вирі відбувається активне формування у дітей світогляду, розумових здібностей.

Якщо в ранньому віці всіляко підтримувати і задовольняти безмежну дитячу цікавість, тоді в майбутньому воно перетвориться в невгамовну пристрасть до пізнання. Більш надійного помічника в навчанні і не придумаєш.

Для малюків найкорисніший вид фізичної активності – гра. Тому, дорогі батьки, беремо улюблені іграшки ваших діток, придумуємо нехитрий сценарій і починаємо грати. Опрацьовувати деталі не потрібно – дитяча уява впорається з цим і без вашої участі. Головна умова: перед дитиною потрібно ставити конкретну задачу. А розв’язати цю проблему найкраще, допоможе цікавість.

Розвитку гнучкого допитливого розуму у дитини сприяють:

  • батьківська підтримка прагнення досліджувати навколишній світ;
  • заохочення питань;
  • мотивація до самостійного пошуку відповідей;
  • навчання спостережливості і концентрації уваги.

Ще один потужний стимулятор пізнавального інтересу – програма навчання дітей усного рахунку за унікальною японської методикою «Соробан». Вона розвиває гнучкість розуму, сприяє формуванню цілісно цікавиться особистостями, для яких навчання – саме захоплююче заняття. Набуті навички допомагають малюку в пошуку відповідей на прості питання, а потім і в рішенні складних життєвих завдань.

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.