Цікаве

Дитячі таланти. Як виявити?

Всім батькам доводиться рано чи пізно замислюватися про те, які ж таланти мають їхні діти. Це дуже важливо! Щоб дитина розвивалася гармонійно і досягла успіху в будь-якому занятті, воно повинно бути їй цікавим. Тому татові і мамі необхідно вивчити смаки і переваги свого малюка, виявити таланти і створити умови для максимального розвитку.

Як же цього домогтися? Однозначно можна стверджувати, що шляхом постійного тривалого спостереження за діями, словами, звичками вдається визначити схильності, здібності і таланти до певних занять.

Як вивчити особистість дитини і виявити талант:спостерігати. Якщо періодично поглядати, що робить дитина, можна визначити, які заняття їй подобаються більше за інших. Про її смаки багато говорять також улюблені іграшки. Бачачи найбільш захоплені дії малюка , можна визначити основні його інтереси. А беручи до уваги те, що дитині вдається особливо добре, легко виявити таланти;

слухати. Для розуміння малюка бажано добре його вислухати. Реакція на музику і музичні іграшки, питання, які цікавлять дітей, явища, про які вони говорять – це предмети їх уваги. Обдумуючи, ви розумієте, чого хоче дитина;

спілкуватися. Повноцінний словесний діалог між батьками та дітьми – це невід’ємний аспект виховання. Вступати в розмову з малюком слід якомога раніше. В ході спілкування також вдається спостерігати і слухати дитину. При регулярних розмовах з дітьми батьки дуже просто виявляють інтереси, схильності і переконання малюків, адже вони про них розповідають;

грати. Всі малюки люблять розваги. Саме під час гри вони виявляють основні свої якості, вдаються до творчості, розкривають свої справжні інтереси. Тому періодичні спільні розваги дітей, батьків, матерів дозволяють батькам дізнатися багато чого про свою дитину і його таланти.

Вирішивши вивчити інтереси малюка, батьки роблять перший важливий крок у бік його успішного розвитку та зміцнення сім’ї. Спостерігаючи, слухаючи, спілкуючись, систематизуючи щодня інформацію про дитину, люблячі батько й мати виявляють його схильності. Розкриваючи і розвиваючи таланти, батьки закладають фундамент їх успішного і щасливого майбутнього!

У цьому багатьом сім’ям по всьому світу надає допомогу міжнародна школа усного рахунку «Соробан». Вона заснована на однойменній японській методиці викладання і нових комп’ютерних програмах. Унікальна система сприяє більш гармонійному розвитку дітей у віці 5-11 років і дає важливі знання малюкові, потрібні протягом усього життя, а саме:

  • формування творчої особистості з хорошим інтелектуальним і розумовим розвитком;
  • підвищення концентрації;
  • якісне сприйняття інформації малюком, її аналіз та швидке прийняття рішень;
  • висока мозкова активність;
  • стабілізація нейронних зв’язків;
  • одночасний розвиток обох півкуль мозку і мислення;
  • набуття навичок швидкого та безпомилкового усного рахунку;
  • гарантія успішного навчання без надмірних витрат часу;
  • цікаві та корисні заняття у формі веселої гри.

Методика школи «Соробан» – надійна опора для батьків, які бажають забезпечити своїм дітям гармонійний інтелектуальний розвиток!

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.