Цікаве, корисні статті

Дитячі таланти. Як виявити?

Усім батькам доводиться рано чи пізно замислюватися про те, які ж таланти мають їхні діти. Це дуже важливо! Щоб дитина розвивалася гармонійно й досягла успіху в будь-якому занятті, це діло має бути цікавим для неї. Тому татові, мамі необхідно вивчити смаки та переваги свого малюка, виявити таланти й створити умови для їх максимального розвитку.

Як же цього домогтися? Однозначно можна стверджувати, що шляхом постійного тривалого спостереження за діями, словами, звичками вдається визначити схильності, здібності й таланти до певних занять.

Як вивчити особистість дитини та виявити талант:Спостерігати. Якщо періодично поглядати, що робить дитина, можна визначити, які заняття їй подобаються більше за інших. Про її смаки багато говорять також улюблені іграшки. Коли ви бачите, які дії більше захоплюють малюка, можна визначити основні його інтереси. А узявши до уваги те, що дитині вдається особливо добре – легко виявити таланти.

Слухати. Для розуміння малюка бажано добре його вислухати. Реакція на музику й музичні іграшки, питання, що цікавлять дітей, та явища, про які вони говорять – це предмети їхньої уваги. Проаналізуйте це, і ви зрозумієте, чого хоче дитина.

Спілкуватися. Повноцінний словесний діалог між батьками та дітьми – це невіднятний аспект виховання. Вступати до розмови з малюком слід якомога раніше. Під час спілкування також вдається спостерігати й слухати дитину. При регулярних розмовах з дітьми батьки дуже просто виявляють інтереси, схильності та переконання малюків, адже вони про них розповідають.

Грати. Всі малюки люблять розваги. Саме під час гри вони виявляють основні свої якості, вдаються до творчості, розкривають свої справжні інтереси. Тому періодичні спільні розваги дозволяють батькам дізнатися багато чого про свою дитину та її таланти.

Прийнявши рішення вивчити інтереси малюка, батьки роблять перший важливий крок у бік його успішного розвитку та зміцнення сім’ї. Спостерігаючи, слухаючи, спілкуючись, систематизуючи щодня інформацію про дитину, люблячі батько й мати виявляють її схильності. Розкриваючи, розвиваючи таланти, батьки закладають фундамент їх успішного й щасливого майбутнього!

У цьому багатьом сім’ям у всьому світі надає допомогу міжнародна школа усного рахунку «Соробан». Вона заснована на основі однойменної японської методики викладання та новітніх комп’ютерних програмах. Унікальна система сприяє більш гармонійному розвитку дітей у віці 5-11 років, дає важливі знання малюкові, потрібні протягом усього життя, а саме:

  • формування творчої особистості з хорошим інтелектуальним розвитком;
  • підвищення концентрації;
  • якісне сприйняття інформації малюком, здатність швидко приймати рішення;
  • висока мозкова активність;
  • стабілізація нейронних зв’язків;
  • одночасний розвиток обох півкуль мозку;
  • набуття навичок швидкого та безпомилкового усного рахунку;
  • гарантія успішного навчання без надмірних витрат часу;
  • цікаві та корисні заняття у формі веселої гри.

Методика школи «Соробан» – надійна опора для батьків, які бажають забезпечити своїм дітям гармонійний інтелектуальний розвиток!

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.