Цікаве, корисні статті

Ментальна арифметика як вона працює і для чого потрібна?

У ментальній арифметиці дивним чином переплелися давні й сучасні засоби навчання, утворюючи нову течію  інтелектуального розвитку дітей.

Уроки ментальної арифметики навчають малюків виконувати точний і швидкий рахунок без допомоги калькулятора чи інших, звичних для нас лічильних інструментів. Але це не єдине й не головне призначення унікальної розвиваючої методики.

Для чого потрібна ментальна арифметика?

Для чого потрібна ментальна арифметикаПитання, яке хвилює багатьох батьків, адже ми звикли до зовсім іншої культури виховання дитячого розуму: активне викладання матеріалу вчителем, пасивна участь дитини в навчальному процесі, що зводиться до прослуховування, запам’ятовування і повторення вивченого.

Але в наш час очевидним є факт, що не так важливо отримати інформацію, як вміти її правильно застосувати. Це означає, що дитині необхідно мати аналітичний склад розуму, фантазію, хорошу пам’ять, креативне мислення і багато інших інтелектуальних якостей.

Для чого потрібна ментальна арифметика дошкільнятам? Щоб підготуватися до інтенсивної розумової діяльності, навчитися посидючості, засвоїти норми поведінки в соціумі. Ці вміння допоможуть подолати труднощі навчання, полегшать адаптацію в незнайомому середовищі, коли малюк переступить шкільний поріг.

Школярам вивчення ментальної арифметики дає можливість без проблем справлятися з насиченою шкільною програмою, вирішувати завдання будь-якої складності, розширювати свій світогляд, відкривати нові горизонти.

Школа ментальної арифметики якраз займається тим, що допомагає розвивати вміння необхідні для успішного навчання:

 • уяву;
 • здібності швидко засвоювати і запам’ятовувати інформацію у великій кількості;
 • спостережливість;
 • увагу;
 • логіку і аналітичне мислення;
 • творчі здібності, що дозволяють знаходити нестандартні рішення.

Як працює ментальна арифметика, вдосконалена “Соробан”?

Як працює ментальна арифметика, вдосконалена “Соробан”Секрет ефективності усного рахунку Соробан в тому, що він створює умови, в яких прокидається талант. У дитячому віці формується фундаментальна структура нейронних зв’язків головного мозку, що забезпечує гнучкість мислення, продуктивність розумової діяльності.

Щоб досягнути таких результатів у вихованні унікальних інтелектуальних здібностей дитини, потрібно дотримуватися однієї вимоги — забезпечення гармонійного розвитку лівої і правої півкулі головного мозку.

Як ментальна арифметика здійснює навчання половинок мозку активного розвитку і правильної взаємодії? За допомогою рахівниць соробан, чи як їх ще називають, “абакус”, завдяки регулярним збалансованим тренуванням. У результаті:

 • развиваються здібності до навчання;
 • спостерігається підвищення успішності з усіх предметів;
 • з’являються задатки до творчої діяльності, розвивається образне мислення;
 • розвивається самостійність.

Цілі вдосконаленої ментальної арифметики Соробан® і способи їх досягнення

Особливості навчання дошкільнят і дітей шкільного віку:

 • індивідуальний підхід до роботи з кожною дитиною;
 • орієнтація на графік психічного і фізіологічного розвитку малюків 5-6 років, дітей 7-11 років;
 • застосування сучасних технологій і доступних для дитячого сприйняття методів навчання;
 • підтримка дитячих прагнень, заохочення допитливості, формування мотивації до навчання.

При такому підході Школа ментальної арифметики Соробан ® допомагає дітям реалізувати свій потенціал у житті, стати успішними.

Записатись в школу Соробан

Читати ще:

Користь ментальної арифметики для дитини

Пора готуватись до школи!

Прокрастинація: причини виникнення та способи боротьби з нею

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.