Цікаве, корисні статті

Найкращий дитячий бренд України!

Ми у захваті! Емоції переповнюють!

️1.12.2018 на Міжнародному Бізнес Форумі «BIGBRANDS 2018», що був організований ООН у рамках програми Women’s Entrepreneurship Day (WED) (www.womenseday.org)  за підтримкою Європейської Асоціації Розвитку Бізнесу (ЄАРБ) (www.eabd.org)  Школу Усного рахування Соробан® визнано КРАЩИМ ДИТЯЧИМ БРЕНДОМ УКРАЇНИ!

🎉🎉🎉

Сьогодні нас переповнює велика радість! УРА !!! І ми запрошуємо вас розділити цю радість разом із нами!

У вересні цього року Школа Соробан® відсвяткувала 5-ту річницю свого заснування.

За 5 років ми відкрили багато шкіл у 7 країнах світу.

Методики  усного рахування Соробан® навчається понад 25 000 дітей, майже 5 тисяч соробанят вже стали випускниками школи.

Команда з 400 тренерів, директорів шкіл, психологів, математиків, науковців та педагогів кожного дня, кожної хвилини працює над тим, щоб наша методика  приносила користь у розвитку дітей 5-11 років.

Ми вітаємо всіх, хто допомагав, працював разом із нами, вірив у нас та підтримував.

Ми вітаємо кожного учасника нашої команди, наших студентів та їх батьків з високим статусом, який отримала школа – НАЙКРАЩИЙ ДИТЯЧИЙ  БРЕНД!

Ми вчимо дітей ставити ціль та йти до неї, вчимо бути переможцями  та робити висновки,коли зроблено помилку. Ми підтримуємо віру дитини в себе та свої сили.

Майбутнє за дітьми, що знають чого вони хочуть у цьому житті, за тими, хто вміє швидко мислити, приймати рішення та бути відповідальним  за свої дії.

Найкращі інноваційні винаходи, такі як штучний інтелект, сучасні IT-технології та комп’ютерні розробки, перевірені психологічні та педагогічні прийоми у роботі з дітьми – все це ми використовуємо у своїй роботі, все це ми шліфуємо та вдосконалюємо заради дітей.

Заради майбутнього нашої України!

Ми впевнені в тому, що діти, які тренують ся у нашій школі – це майбутнє нашої сильної та незалежної України! Вітаємо всіх вас і нас з відзнакою!

 

 

 

 

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.