Цікаве, корисні статті

Питання-відповідь. Вік 5 — 11 років. Чому?

Школа Соробан приймає на навчання усному рахунку дітей від 5 до 11 років

Саме вікові обмеження викликають у батьків питання: Чому саме від 5? Та тільки до 11?

Пояснюємо:

По-перше: Фізіологія.

Дитина до 5-ти років потребує зовсім іншого підходу до навчання та розвитку, де перевага надається постійному ігровому процесу та зміні діяльності кожні 5-10 хв.

Малюк до 5-ти років фізично не може всидіти на місці потрібну кількість часу, що відведено на урок, а ще й сприймати інформацію так, щоб засвоїти необхідне.

По-друге: Психологія.

Образне мислення, яке залучене у навчанні дитини усному рахунку, починає розвиватись переважно з 5-ти років. Так заплановано природою, що наочно-образне мислення йде наступним після розвитку наочно-дійового та перед словесно-логічним.

САМЕ ЗАВДЯКИ ОБРАЗНОМУ МИСЛЕННЮ ДИТИНА МОЖЕ УЯВИТИ РАХІВНИЦІ СОРОБАН І АКТИВНО ПРАЦЮВАТИ З НИМИ НА МЕНТАЛЬНОМУ РІВНІ.

ЗАУВАЖТЕ, ЩО ДИТИНА НЕ ПРОСТО УЯВЛЯЄ ПРЕДМЕТ, А ПРОВОДИТЬ З НИМ АКТИВНІ ДІЇ, ЩО СПОНУКАЮТЬ ПРАЦЮВАТИ ПРАВУ ПІВКУЛЮ ПІД ЧАС ОБЧИСЛЕННЯ Й ЛІВУ ПІД ЧАС ОСМИСЛЕННЯ ТА ВИДАЧІ РЕЗУЛЬТАТУ.

САМЕ ЗАВДЯКИ ТАКОМУ ПРИЙОМУ ЛІВА ТА ПРАВА ПІВКУЛІ ПОЧИНАЮТЬ ПРАЦЮВАТИ В ПАРІ, АКТИВНО СТВОРЮЮЧИ НЕЙРОННІ ЗВ’ЯЗКИ МІЖ КЛІТИНАМИ  ТА  УКРІПЛЮЮЧИ ЗВ’ЯЗОК МІЖ САМИМИ ПІВКУЛЯМИ.

11 років – гранична норма приймання дітей до Школи Соробан. Чому? 

В 11 років дитина вже добре вивчила математичний спосіб рахування у школі й саме це стає на заваді спробувати інший підхід до обчислення. Учень, якому більше ніж 11 років, намагається рахувати саме математичним шкільним підходом, не уявляючи рахівнички, а дістаючи з пам’яті  те, що вивчив у школі.

Соробан завжди дає 100% гарантію на результат свого тренування. А діткам до 5-ти та після 11-ти такої гарантії ми дати не можемо. Та це не виключає того, що ви можете спробувати усний рахунок. Кожна дитина індивідуальна, у кожної свої здібності та свій розвиток.

Саме тому ми пропонуємо ПРОБНИЙ місяць усім, хто приходить до нас у Школу усного рахунку. Ви завжди можете спробувати й вирішити самі чи підходить вашій дитині Методика Соробан, чи цікаво їй це, чи є в неї результати.

На цікаву спробу пішли тренери луцької Школи Соробан. За проханням батьків вони взяли до групи дитину, якій 3,8 років. Тимофій сьогодні рахує зі швидкостю 1 секунда на дію, 15 дій.

Нема нічого неможливого! Йдіть вперед і  перемагайте!

 

Інші питання:

Чому Соробан не вчить діленню?

Як працює методика усного рахунку Соробан  і чи не перевантажує вона мозок?

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.