Цікаве, корисні статті

Правдиві історії. Ольга Рашевська

Обери професію, яку ти любиш, – і тобі не доведеться працювати жодного дня у твоєму житті. 
Конфуцій

Соробан_ЗП_Выпуск_2016_05_23508

Два роки тому в Запоріжжі чарівна Ольга Рашевська взяла на себе керівництво запорізькою Школою усного рахунку Соробан.

Ця Школа була другою, яка взяла на себе важку, але важливу справу – нести до України якісний і перевірений дитячий розвиток.

А починалося все з того, що Ольга прийшла тренером до дніпровської Школи Соробан.

У житті Ольги це був переломний момент: людина з бухгалтерською освітою, м’яка та сімейна жінка, звалила на свої плечі серйозну справу.

Соробан_ЗП_Выпуск_2016_05_23299GEA_7098Соробан_ЗП_Выпуск_2016_05_23262Соробан_ЗП_Выпуск_2016_05_23264Соробан_ЗП_Выпуск_2016_05_23314

«Спочатку було дуже важко», – каже Ольга. – Нова справа забирала увесь мій час. Потрібно було розібратися в методах і прийомах подачі матеріалу, зрозуміти самій, як працює методика. Спасибі чуйному керівництву Юрія Олександровича, він всього мене навчив і, можна сказати, «запалив» ідеєю Соробан. Часто доводилося сидіти ночами, вивчаючи дитячу психологію на пару з завданнями за методикою».

Дочка Тая була першою ученицею в Дніпрі й вже після декількох уроків почала показувати результати. Та й сама Ольга, проводячи уроки, кожного разу все більше переконувалася – така справа не має стояти на місці, потрібно її розширювати.

На той момент у Запоріжжі вже була відкрита Школа, яка залишилася без керівника. Він, «запозичивши» початковий алгоритм методики, вирішив піти в іншому напрямку – комерції, невиправданих ідей, продажу франшиз на розробки, які зробив не він.

На сімейній раді було прийнято рішення рятувати Школу. Це був серйозний крок: школа-клон колишнього керівника активно намагалася «навчати» усного рахунку.

«А знаєте, я не боялася ризикнути й усвідомлено пішла на керівництво школою в одному місті з клоном. Я була на 100% впевнена в нашій якості, адже ми весь час йшли вперед. Я бачила, скільки сил і знань вкладалося в розробку, я бачила, реальний результат і це давало сили й натхнення вийти вперед і стати краще. Були сотні безсонних ночей, ми опрацьовували новий алгоритм для інтерактивної  гри Дід Соробан, ми вдосконалювали стару методику, щодня додаючи до неї нове й перевірене. Ми навіть зараз не стоїмо на місці. Те, що було в нас рік тому, вже змінене, покращене. А тоді це була справа честі – показати, що ми найкращі. І ми показали. Велика частина учнів школи-клона перейшла до нас відразу після мого приходу. Це була Перемога! »

Соробан_ЗП_Выпуск_2016_05_23513

До роботи залучилася вся сім’я: чоловік пішов вчитися на тренера, донька допомагала тестувати комп’ютерну програму))). Потрібно було показати Запоріжжю поки ще не огранований алмаз методики Соробан. І сьогодні тренерство в школі Соробан для Ольги Рашевської не робота, швидше улюблене хобі, частина життя, де успішна жінка продовжує навчати дітей усному рахунку. На пару з Юрієм Новосьоловим, навчає на тренерів дорослих, керує методичним відділом Школи Соробан, допомагає й далі вдосконалювати програму та насолоджується життям.

«Мої сьогоднішні випускники – це перші діти, які прийшли до запорізької школи. Вони мені такі рідні, такі свої, що їх випуск для мене був скоріше сумним, ніж веселим святом. Було так важко і. одночасно, так радісно їх відпускати. Нас з ними багато що пов’язує: перші перемоги й невдачі, перші зірочки за роботу на уроці й засмучення через невиконане ДЗ. А скільки змін ми пережили разом! Це згуртувало та поріднило нас. Я рада, що зробила свій внесок у їхнє майбутнє, я впевнена – у цих дітей є всі шанси на успіх.

І сьогодні я бажаю Вам не пливти за течією життя, а будувати своє сильне річище, не бути останніми, а тільки першими. У вас величезний потенціал для зростання! Для успіху і досягнень! Ви абсолютно нове покоління дітей з розвиненою інтуїцією та розумом. Ваше мислення багато крутіше та яскравіше, Ви здатні перевернути гори! Не розгубіть це, бережіть і використовуйте з розумом те, що ми у вас вклали! »

Соробан_ЗП_Выпуск_2016_05_23518Соробан_ЗП_Выпуск_2016_05_23529Соробан_ЗП_Выпуск_2016_05_23534Соробан_ЗП_Выпуск_2016_05_23543Соробан_ЗП_Выпуск_2016_05_23550

Соробан_ЗП_Выпуск_2016_05_23585Читати далі:  Витоки популярності «Соробан»

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.