Цікаве, корисні статті

Юрій Новосьолов – батько українського Соробана®!

Юрій Новосьолов. Чоловік у суровому костюмі, математик і раціоналіст, технар «до мозку кісток». Логік і стратег …

Точність, чіткість і математичний розрахунок у всьому.

Це було до …

Сьогодні – це Людина-ідея, фонтан позитиву та ірраціональності, це той, хто перетворює думки на ідеї, а ідеї на справи.

І все це лише тому, що в нього раніше Соробана не було)))

2013 рік. Туреччина, душевна зустріч у старого товариша. Хлопчик, синочок товариша, блискавично складає в умі тризначні приклади, перевернувши цим життя Юрія Новосьолова «з ніг на голову». Якби це просто розказали або показали в кіно, він би не повірив, а тут поруч за столом сидить хлопчик і рахує у свої 7 років дво- і тризначні числа швидко, правильно.

Це була методика із японським корінням і багатовіковою історією, де реальний результат – розвиток розуму та інтелекту.

Людині з радянською освітою було важко повірити, що можна ось так просто впливати на розвиток дитячого мозку за допомогою рахування, ось так легко зламати стереотипи про «технаря» й «гуманітарія» та розвивати дітей так, як розвивають у 50 країнах світу.

У кожного в житті бувають моменти, коли доля дає шанс, той самий, той єдиний і неповторний. У Новосьолова це й був він – шанс. Шанс і страх змінити все своє життя.

Знайомство із викладанням методики викликало, м’яко кажучи, розчарування, адже вона була розрахована на більш талановитих дітей, оскільки з 8 тільки 2 показували хороші результати. Але незабаром прийшло розуміння, що йти таким самим шляхом не можна. З’явилася ідея повністю перекроїти порядок вивчення тем, з нудного уроку зробити корисне й цікаве заняття. І осяянням стало те, що без щоденних тренувань результату не буде. Юрій зважив усі «за» й «проти», і рішення було прийнято.

З цього моменту все понеслося – безсонні ночі, вивчення методики, сотні книг і праць, неймовірні відкриття й робота, робота, робота.

Результатом стало народження унікальної, єдиної в Україні Методики усного рахування Соробан ®, здатної допомогти дитячому мозку вирівнятися в розвитку, підтягнути праву півкулю до однакової роботи з лівою.

До Методики були долучені розробки викладання, сама суть рахування, унікальна програма Дід Соробан, щоденна робота з якою закріпляє навички та навчальний матеріал. Методика розроблена для дітей певного віку: дошкільнята – із 5-ти років і молодші школярі – до 11 років. Саме ця категорія дітей здатна зі 100% гарантією опанувати методику швидко й на все життя.

І ось 2013 рік. Довгоочікуване відкриття першої в Україні школи усного рахування Соробан ® у Дніпрі, реєстрація «Соробан», як Торгової Марки, і за всім цим – знову наполеглива робота. Перші учні Дніпра показали блискучі результати. Так, тоді це було везінням.

Усі ми знаємо, що без інтересу дітей, навіть самі прогресивні методики не покажуть результату, а тому всі зусилля були направлені на те, щоб зацікавити дітей у щоденних обов’язкових тренуваннях. Так народився Дід Соробан – універсальна, єдина в світі програма, яка дозволяє з інтересом виконувати домашні завдання. Забігаючи наперед скажу, що сьогодні весь процес домашніх тренувань знаходиться під пильним контролем тренера, який дає завдання й контролює їх виконання, допомагає, при необхідності, і дітям, і батькам.

Тоді в 2013 році програма росла, вдосконалювалася, допомагаючи дітям тренувати мозок.

В Японії, родоначальниці цього чудо-рахування, діти вивчають його 5 років, але в межах шкільної програми. Для наших дітей запускати 5-ти річне навчання не було сенсу. І тоді, забувши слова «не можу» й «не виходить», Юрій узявся за вдосконалення й адаптування методики для слов’янських дітей.

І це було НЕ так ЛЕГКО, як здається. Це було дуже важко, особливо після зради кращого друга, який украв початкові розробки програми й пішов у бік прибутку, грошових знаків. У Новосьолова мета була зовсім інша.

2014-2015 рік. Відкриваються школи в Запоріжжі, Києві, Одесі та ще у десяти містах України.

Шлях все ще тернистий й важкий, але результат підштовхує далі. Зі 100 учнів 95 продовжують навчання після першого місяця. Усі вони показують результат після 1-2 занять. З кожним уроком, з кожним місяцем тренувань методика доводить свою працездатність, ефективність і якість.

І суть зовсім не в умінні швидко порахувати 2-3-4-х значні числа. У дітей в цей час відбувається розвиток неймовірної концентрації уваги, тому що тепер багато хто з них може візуально ловити числа, які мелькають на екрані зі швидкістю 0,3 сек. на дію. Діти рахують образами, а це в десятки разів перевищує швидкість в умінні рахувати звичним математичним рахунком.

Відгуки батьків вражають: хтось із дітей починає малювати, музичити, хтось показує вищий клас у навчанні в школі, але практично всі починають вірити в свої сили. Діти бачать, що їм усе вдається, бачать результат і – віра в себе народжена, а потім із кожним досягненням зміцнюється все більше.

Розвинутий за цією методикою мозок, здатний витримувати будь-які навчальні навантаження, швидко прийняти, профільтрувати й запам’ятати інформацію, що особливо корисно в школі.

2016 рік, лютий.
Відкрилася Школа Соробан у Білорусі. Все більше людей цікавляться можливістю навчатись в інших країнах.

2016 рік, березень.
Випускниця Дніпровської Школи демонструє вміння усного рахування на всю Україну в Талант- Шоу «Україна має Талант». Дівчинка з легкістю рахує на швидкості приклад і одночасно розповідає вірш. Шок не тільки у суддів, а й у половини країни, що побачила це.

І це НЕ ТАЛАНТ! Це методика Соробан і наполеглива праця дитини. Це доступно кожному від 5 до 11 років.

І знову життя основного натхненника й засновника Соробан Юрія Новосьолова змінилося. Закоренілому технарю довелося опановувати всі тонкощі викладання, психології, ораторського мистецтва, бізнесу, творчості, вміння спілкуватися з дітьми й ще масу неймовірних навичок.

У Юрія з’явилася мета – розвивати дітей.

Зараз в Україні Школи відкриті в всіх обласних центрах, більше сотні випускників та 5 тисяч учнів Школи Соробан тренують свій мозок за Методикою усного рахування.

Розум, інтелект, усі види мислення, пам’ять, концентрація уваги – це тільки початок списку тих навичок, які здатна поліпшити, тренувати й вдосконалювати Методика.

У Юрія Новосьолова любляча сім’я, росте маленька донечка. Він багато подорожує, особливо любить жвавість і яскравість великих міст. Зараз на старті відкриття школи в Італії, в Римі. Звичайному «технарю» це було б не під силу, але у Юрія є мета, є натхнення, є мрія. І вона вже майже здійснилася.)))

p.s. А строгі костюми змінилися веселими шийними краватками та джинсами, тільки піджак трохи нагадує про минулу строгість.

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.