Цікаве, корисні статті

Тест з Дідом Соробаном!

дед соробан

ДІД СОРОБАН В APP STORE

1⃣ Ви активна й цілеспрямована особистість. Вашій жвавості заздрять друзі. За пригодами вони йдуть саме до вас. Ви – енерджайзер і активіст. Вам на все не вистачає часу, вам хочеться розтягнути добу до 25 годин, щоб зробити якомога більше цікавих справ.
Ви не любите рамки й часто у вас погано з дисципліною, але якщо вас щось зацікавить, то ви звернете гори, але свого досягнете.

2⃣ Ви спокійна й урівноважена людина, любите планувати та завжди прямуєте за наміченим планом. Любите тишу й спокій, самотність для вас не покарання, а нагорода. Вам не нудно з самим собою, ви гармонійні та самодостатні.
Любите складати історії, а якщо ви ще не написали нового «Гаррі Поттера», то вже давно пора почати.

3⃣ Ви товариські й доброзичливі. У захваті від солодкого та від усього «мімішного», навіть якщо не показуєте це іншим. У душі ви дуже добрі та чуйні, але це не заважає вам стукнути кривдника.
Ви любите веселі компанії, романтичні пригоди й хороші добрі казки, особливо, розказані друзями вночі біля багаття.

4⃣ Суворий і вдумливий любитель науки, який не виставляє почуття напоказ. Ви любите життя та цінуєте кожну мить. Віддаєте перевагу простоті. Вам не подобаються складнощі, тому всі проблеми вирішуєте відразу. Ви із задоволенням присвятите своє життя важливому дослідженню, яке врятує людство від хвороб і голоду. Вже починайте, світ чекає на ваші відкриття!

5⃣ Ви – фонтан емоцій, який добре ховаєте від інших. Ви не переживаєте через дрібниці, ігноруєте чужу думку й живете задля свого задоволення. Для щастя вам потрібна хороша музика, простір і рука коханої людини, що лежить у вашій. Ви відкрита книга для друзів, але закриті чужим. Ви ретельно вибираєте тих, кому відкриваєтеся. Ви з усіма та ні з ким. Ви любите рідних і цінуєте сім’ю понад усе на світі.

6⃣ Ви найзапекліший любитель подорожей, вас «хлібом не годуй», дай побачити щось цікаве в новому місті або країні. Ви висипаєтеся тільки в поїздах та літаках. Ви готові годинами бродити вулицями незнайомого міста й шукати пригоди – і ви їх знаходите. Кращий відпочинок для вас – це поїхати від будинку за 1000 км. При цьому ви цінуєте кожну мить, проведену з рідними. Ваше кредо – мій будинок там, де живе моя близька людина.

7⃣ Ви переживаєте за інших людей, за їхні біди, намагаєтеся завжди й усім допомагати. Ви спокійна й врівноважена людина. Вас важко розлютити. Але вже якщо це вдається, то … тримайся, Земле. Ви цінуєте кожен день, кожну мить і від усього серця ними насолоджуєтесь. Любите й тишу затишних містечок, і гучні тусовки. Ви точно знаєте, що кожен сам коваль свого щастя.

8⃣ Розумний і начитаний інтелектуал. Ви поєднали в собі точний математичний розрахунок і яскраву веселку творчості. Любите дітей, не слухаєте дорослих. Йдете вперед за велінням серця. Точно знаєте, що красиве має бути ще й зручним для користувачів. Не любите сидіти без роботи. У всьому прагнете розібратися й все тримати під контролем. І якщо ви ще не зробили свого відкриття, то зараз саме час почати.

9⃣ Ви втомилися … вам пора до моря й до білого пісочку. Кидайте все та мчіть на відпочинок, а коли повернетеся, ще раз пройдете наш тест ☺

ДІД СОРОБАН В GOOGLE PLAY

Ще тести: Оцінка рівня розвитку уваги дітей 5-9 років.

Тести для оцінки рівня пам’яті для дітей 5-9 років.

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.