Цікаве, корисні статті

1 клас починається з нас!

Вік 6 і 7 років для дитини – дуже важливий період у його житті. Вона йде до школи.

1 классПопереду самостійне життя, нове оточення, нові знання, новий світ. А ще це й криза 7 років, і страх нового й невідомого, і становлення у соціальному середовищі.

Усі батьки підходять до цих змін у житті малюка по-різному: хтось старанно протягом останніх років, навчав дитину читання й письма, математики та логіки, хтось вирішив залишити все це школі. У будь-якому випадку всі підходи мають свої плюси та мінуси.

Але найважливішим у період знайомства дитини зі школою є те, як дитина адаптується в нових для неї умовах.

Читати й писати дитину навчать у школі, а от уміння швидко приймати рішення, миттєво концентруватись і прекрасно орієнтуватись в інформації, яка надходить звідусіль, доступне далеко не кожному першокласнику.

Тому, готуючи дитину до школи,  приділіть пильну увагу розвитку  основного інструмента – мозку, який  і допоможе дитині вчитись та адаптуватись у складному сучасному шкільному світі.

Не менш важлива задача – прищепити дитині любов до навчання, тягу до нового та невідомого, бажання використовувати всі можливості, закладені природою.

І сьогодні ми пропонуємо унікальну методику розвитку дитини від 5 до 11 років – Соробан ®.

Корні її лежать в Японії, де чверть століття тому на основі усного рахування на рахівницях абак (соробан) була заснована Класична Ментальна Арифметика, яка показала навіть у своєму первинному варіанті хороші результати: 25% дітей чудово опановували цю методику.

Команда Школи  Соробан® вдосконалила  Методику, й сьогодні понад 20 тис. дітей у 6 країнах світу, які навчаються за нею, показують неймовірні результати: 99% зі 100%.

Чого ж дасть Методика першокласнику?

  • Відмінну концентрацію уваги;
  • розвиток розуму та інтелекту;
  • тренування короткочасної та довготривалої  пам’яті;
  • розвиток моторики рук;
  • розвиток логічного, наочно-образного; аналітичного мислення.

Тренування в Соробан® сприяють створенню та зміцненню нейронних ланцюгів, навчають праву та ліву півкулі працювати одночасно та синхронно.

У свою чергу, розвиток цих навичок призводить до того, що дитина:

  • вміє аналізувати інформацію, яка надійшла, і виділити головне,
  • працювати в режимі багатозадачності,
  •  швидко мислити й концентруватись,
  • починає вірити в себе, у свої сили.

Як приємний бонус – дитина починає швидко рахувати.

Робота в команді, в класі сприяє соціальній адаптації дитини, привчає її до систематичного виконання домашнього завдання, включає поняття подолання стресу від виходу до дошки та зворотного зв’язку групи на її відповідь, пробу сил у турнірі, викликає бажання дивуватись, добитись  більшого. Є багато інших “фішок”, які навчання перетворюють на тренінг, що сприяє прориву, у тому числі й в особистій  сфері.

Методика Соробан® розроблена таким чином, що в процесі навчання діти розуміють “смак” власного успіху, а це заслуга правильної мотивації у навчанні, в отриманні нових знань!

Попереду є ще літні місяці, які можна й потрібно використовувати з користю для маленького першокласника.

Запрошуємо вас на навчання за Методикою Соробан®.

Записатись до Школи можна в розділі РОЗКЛАД, дізнатись адресу та телефон найближчої школи – в розділі КОНТАКТИ.

Читати ще: Тренер Соробан® – який він? Можливо, це Ви?

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.