Дніпро

+380958085454 | +380978085454

959

Соробану вручена нагорода - диплом «Кращий бренд для дітей 2018»

1.12.2018 на Міжнародному Бізнес Форумі «BIGBRANDS 2018», що був організований ООН у рамках програми Women’s Entrepreneurship Day (WED) (www.womenseday.org) за підтримкою Європейської Асоціації Розвитку Бізнесу (ЄАРБ) (www.eabd.org) Школу Усного рахування Соробан® визнано КРАЩИМ ДИТЯЧИМ БРЕНДОМ УКРАЇНИ!

[mls_yt yt_url="https://youtu.be/eplJNemuC7w" yt_height="320" yt_width="480"]

  нагорода- диплом «Кращий бренд для дітей 2018»

Унікальна методика

Сьогодні Школа усного рахунку Соробан - це міжнародна компанія. Наша методика вже представлена ​​в семи країнах світу, а це 180 міст і понад 20 тисяч сімей, які довіряють нам, вчаться і досягають вершин разом з нами. Проект був запущений в 2013 році в Україні. Перша школа Соробан була відкрита в Дніпрі. Студентами стали діти друзів, родичів і батьків з передовими поглядами на розвиток. Незабаром по місту пішли розмови про неймовірно обдарованих дітей з особливими талантами до усного рахування , здібностями рахувати  швидше дорослих. Це дивувало і викликало захват. Ажіотаж серед батьків змусив нас відкрити ще одну філію та планувати подальший розвиток. Офіційну назву школа отримала від назви японських рахівниць "соробан", про які в Україні мало хто чув і не мав ні найменшого уявлення. В Японії ж класичне рахування  на соробан включене в обов''язкову шкільну програму. Але наша методика суттєво відрізняється від класичної японської. Ми використовуємо унікальні алгоритми, передові IT-розробки, а також авторський метод множення в розумі на основі математики Якова Трахтенберга. Ось так після творчої обробки і з''явилася нова ментальна арифметика. З кожним роком ми вдосконалюємо програму, впроваджуючи унікальні методи і передові технології. Якість і результативність - це для нас найголовніше. За статистикою 95 учнів з 100 продовжують навчання після першого ж місяця. Всі вони показують позитивний результат вже протягом 1-2 занять. З кожним уроком, з кожним місяцем тренувань методика доводить свою ефективність і високу якість результатів...

Компьютерна програма-тренажер

Нашою командою створений відмінний помічник - комп''ютерна програма-тренажер «Ігри діда Соробан ». Для досягнення позитивного результату потрібно всього 15-20 хвилин занять в день. Важливий момент - на тренуваннях немає неправильних відповідей. Є тільки дитина і Дідусь Соробан, який дає різні типи завдань: швидше, якщо встиг, або повільніше, якщо відповідь неправильна. Як підсумок, дитина відчуває себе впевнено, не кидає розпочате і семимильними кроками просувається в навчанні.

Франшиза

Успіх Школи відразу ж позначився на територіальному розширенні - з''явилися перші бажаючі придбати франшизу. Через рік відкриваються школи в Запоріжжі, Києві, Одесі та ще в десяти містах України. Сьогодні вже відкрито 180 шкіл і продовжують відкриватися нові, надаючи можливість все більшій кількості дітей стати успішними в самих різних сферах освіти і творчості. Це говорить про становлення Школи Соробан® як якісного бренду, який  заслуговує на довіру.

Міжнародний бренд

Раніше ми бачили перед собою тільки одну мету - зайняти лідируючі позиції в Україні. Коли ми пройшли цей етап, наша місія стала глобальніша. Ми почали будувати міжнародний бренд з українським корінням. Тепер по нашій методиці  навчаються діти в семи країнах світу. Наступний етап розвитку компанії зробив Соробан поза конкуренцією. У 2017 році була запущена єдина в світі передова розробка "Інтелектуальне домашнє завдання ". В її основі - застосування штучного інтелекту для навчання. Це реалізація індивідуального підходу до кожного учня в чистому вигляді. Такого немає в жодній школі планети. Домашнє завдання створюється з урахуванням рівня досягнень студента, а також величезної бази досвіду інших учнів. Дитина йде своїм курсом, отримуючи завдання під силу і відповідно знанням. Більше немає недовантажень і перевантажень, тепер максимальний результат досягається простіше і швидше. Теми, що вимагають доопрацювання, отримують якісне тренування до тих пір, поки учень не засвоїть їх повністю. А коли завдання даються легко, програма збільшує складність і швидкість для отримання кращого результату конкретно цього студента.

Программа 55 +

"Мозок дитини розвивається природно. Як зрозуміти, де ж саме вклад методики Соробан? "- часто чули ми. Щоб довести вплив методики і розвіяти всі сумніви навколо навчальної програми, ми запустили проект для людей віку 55+. Найдивовижніше те, що нам вдалося розвіяти міф про те, що усному  рахуванню не можна навчити дорослих. Ми вирішили, що Соробан спростує це твердження. І мали рацію. Проект показав високу результативність розвитку інтелекту людей, чиї здібності  вже не тільки не розвиваються, але і в''януть. Цей прорив став ще одним доказом того, що Соробан - школа можливостей.

Самий головний результат

У нас також навчаються дітки з інклюзивними особливостями. Успіхів в образному рахуванню  досягли дітки з діагнозом "Синдром Дауна, Аутизм, ДЦП та ЗПР". Ця категорія дітей проходить навчання з великими знижками або за рахунок гранда від керівників філліалов на безкоштовне навчання. Успішна, розвинена і щаслива дитина - це найголовніший результат, до якого ми прагнемо. Команда Соробан робить для цього все можливе і навіть неможливе! Головне - ми віримо в успіх!   Читати також: Цікавий декор на Новий рік Найкращий дитячий бренд України! Чому важливо навчати дитину з самого дитинства Відео: [mls_yt yt_url="https://youtu.be/4gQf6Y_R8sU" yt_height="320" yt_width="480"] Школа Соробан® Київ, Ніколь, рахунок 3-значних "ланцюжком". [mls_yt yt_url="https://youtu.be/tkuUI552ujM" yt_height="320" yt_width="480"] Школа Соробан®Ілля, 11 років, швидкість 0,6 секунд, тема "Флаш" [mls_yt yt_url="https://youtu.be/p_606u14Iqo" yt_height="320" yt_width="480"] Школа Соробан®Іван, зелений браслет.
 
Наші додатки
Soroboo‪m