Школа усного рахунку Соробан в Южному

Соробан - давня японська методика навчання арифметиці, для якої використовується спеціальна рахівниця абак (абакус). Спочатку діти освоюють її, а потім лічать подумки, уявляючи дії (візуалізуючи). Таке навчання розвиває обидві півкулі мозку в рівній мірі і вчить використовувати їх властивості одночасно. Саме тому соробан має другу назву - «ментальний рахунок», адже освоєння арифметики - не пряме призначення курсів.

Кому це підійде?

Академія швидкісного усного рахунку приймає діток з 5-ти років і добре готує до того, щоб піти в 1 клас. Дитина, яка відвідує 2 клас, 3 клас, 4 клас навчиться не тільки математиці, а й підвищить успішність. Школа Соробан набирає і учнів 5 класу, 6 класу, що стане їм у пригоді, адже до цього періоду ускладнюється шкільна програма.

Школа покращеної ментальної арифметики в Южному

В Україні ментальна арифметика набирає все більшої популярності з 2013 року, а програма адаптована до сучасних методів викладання, тому збагачена:

  • мультимедійними матеріалами (візуальні, аудіальні)
  • комп'ютерною програмою-грою
  • анімованими завданнями

Від класичної нинішня методика швидкого усного рахунку відрізняється формою і тривалістю тренувань. Вони не обтяжують учнів на відміну від шкільної «зобов'язалівки» або як позаурочні заняття. Форма інтерактивної гри приваблює виконувати завдання навіть найменших, непосидючих малюків.

Школа усного рахунку в Южному запрошує відвідати заняття, подивитися як вони проходять, познайомитися з тренером, дізнатися скільки коштує навчання і записатися. Запис можливий по телефону або на сайті, де публікується дійсний розклад. Усний рахунок - це тренування, на які діти ходять з радістю, охоче виконують завдання, а результати порадують усіх батьків!

Читать далее
Свернуть
Стоимость обучения грн.
АКЦИЯ Приведи друга и получи скидку 10 % за каждого на 2016/2017 уч. год. У вас двое детей? Стоимость обучения 2-го ребенка -30% Стоимость обучения 3-го ребенка -40%
Если в течение пробного месяца наш курс Вам не подойдет, мы вернем Вам деньги.