Школа усного рахунку Соробан в Южному

Соробан - давня японська методика навчання арифметики, для якої використовується спеціальна рахівниця абак (абакус). Спочатку діти опановують її, а потім рахують подумки, уявляючи дії (візуалізуючи). Таке навчання розвиває обидві півкулі мозку в рівній мірі та вчить використовувати їх властивості одночасно. Саме тому соробан має другу назву - «ментальний рахунок», адже засвоєння арифметики - не пряме призначення курсів.

Кому це підійде?

Академія швидкісного усного рахунку приймає діток з 5-ти років і добре готує до того, щоб піти до 1 класу. Дитина, яка відвідує 2 клас, 3 клас, 4 клас навчиться не тільки математиці, а й підвищить успішність. Школа Соробан набирає учнів 5 класу, 6 класу, що стане їм у пригоді, адже до цього періоду ускладнюється шкільна програма.

Школа покращеної ментальної арифметики в Южному

В Україні ментальна арифметика набирає все більшої популярності з 2013 року, а програма адаптована до сучасних методів викладання, тому збагачена:

  • мультимедійними матеріалами (візуальні, аудіальні)
  • комп'ютерною програмою-грою
  • анімованими завданнями

Від класичної нинішня методика швидкого усного рахування відрізняється формою та тривалістю тренувань. Вони не обтяжують учнів на відміну від шкільної «зобов'язалівки» або як позаурочні заняття. Форма інтерактивної гри приваблює виконувати завдання навіть найменших, непосидючих малюків.

Школа усного рахунку в Южному запрошує відвідати заняття, подивитися як вони проходять, познайомитися з тренером, дізнатися, скільки коштує навчання та записатися. Запис можливий за телефоном або на сайті, де публікується наявний розклад. Усний рахунок - це тренування, на які діти ходять з радістю, охоче виконують завдання, а результати порадують усіх батьків!

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.