Школа усного рахунку Соробан у Вінниці

Соробан в Україні з'явився не так давно, з 2013 року, але завоював симпатію багатьох батьків завдяки результативності. Діти, які відвідують курси, поліпшили успішність, легко справляються з математикою і не тільки, адже ментальна арифметика тренує та розвиває:
  • інтелект
  • пам'ять
  • концентрацію
  • посидючість
  • фантазію

Школа покращеної ментальної арифметики у Вінниці

Ментальний рахунок - секрет методики. Швидкісний усний рахунок прийшов до нас з Японії, а саме навчання починається з освоєння спеціальної рахівниці (абак або абакус). Після оволодіння інструментальним рахунком обчислення переводяться в уяву. Уявляючи операції для розрахунку, дитина залучає ліву та праву півкулі мозку одночасно. Так рівномірно розвиваються здібності, закладені природою, і поступово розкривається прихований потенціал особистості. Швидкий усний рахунок при цьому - «побічна» приємна навичка, яка надалі допомагає дітям вирішувати завдання з багатьох предметів. Безсумнівно, це корисне вміння для повсякденного життя, але основна мета навчання - не усний рахунок, а шліфування наявних даних, можливість розширити спектр застосування талантів. Заняття цікаві діткам, адже не потрібно що-небудь заучувати, «зубрити», а сам процес скоріше схожий на гру, адже пропонує:
  • комп'ютерну гру
  • анімовані завдання
  • мультимедійні, візуальні, аудіальні матеріали
Запрошення в силі! Школа усного рахунку у Вінниці набирає на курси малюків від 5-ти років, а старші групи відвідують школярі (1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас, 5 клас, 6 клас). Дізнатися ціну та записатися можна на сайті, за телефоном або відвідавши академію в Вінниці. У другому випадку вдасться не тільки дізнатися скільки коштує навчання, а й побачити процес тренування, познайомитися з тренером. Школа Соробан - місце, де кожна дитина навчиться використовувати власні можливості максимально!
Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.