Школа усного рахунку Соробан у Василькові

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Василькові, яка відкрита з 2016 року. Україна відкрила для себе швидкісний усний рахунок у 2013 році. Навчання доступне дошкільнятам з 5-ти років. Верхній поріг - це діти, які відвідують 5 клас і 6 клас, а саме - діти до 11-12 років. Найбільш корисним ментальний рахунок є для дітей, які збираються в 1 клас, відвідують 2 клас, 3 клас і 4 клас загальноосвітньої школи. Школа усного рахунку в Василькові - це не звична для нас математика. Основний напрямок програми - розвивати дитячий мозок використовуючи ментальний рахунок. Навчання усного рахунку починається з рахунку абак, його ще називають абакус або соробан. Діти паралельно навчаються його візуалізувати й пересувають кісточки вже на цих представлених рахівницях.

Школа покращеної ментальної арифметики у Василькові

Також як Платон у своїй академії взяв за основу школу Піфагора, поглибивши її, так і Школа Соробан взяла ментальну арифметику та на її основі створила унікальну методику навчання, удосконалила її, створивши корисну комп'ютерну гру, за допомогою якої діти щодня закріплюють навички вдома. Правильний алгоритм подачі прикладів, анімовані завдання, спеціально розроблений підручник, веселі та цікаві уроки, а головне чітка і правильна методика подачі матеріалу - все це допомагає дитині легко освоїти усний рахунок і навчитися легко використовувати ментальні можливості мозку. А це - неймовірне тренування всіх розумових процесів. Курси швидкого рахунку не дають академічні шкільні знання, усе навчання направлене на синхронний розвиток лівої та правої півкулі мозку дітей. А швидкий усний рахунок - це бонус, приємне доповнення до основних розвинених функцій лівої та правої півкулі. Записатися до Школи у Василькові можна на сайті в розділі «Запис», вибравши своє місто, зручне розташування школи та час занять. Скільки коштує навчання швидкому рахунку в м. Васильків можна дізнатися тут.
Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.