Школа усного рахунку Соробан в Тернополі

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Тернополі. Початок навчання швидкому усному рахунку в Україні бере початок з 2013 року. За програмою займаються дошкільнята віком від 5-ти років, а також учні 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Для них ментальний рахунок найбільш корисний. Діти у віці 11-12 років, що відвідують 5 клас, 6 клас – найстарші учні Соробана.

Школа Соробан викладає не традиційну математику. Освітня методика спрямована на всебічний розвиток мозку малюків. Для цього використовується ментальна арифметика. В першу чергу діти вивчають абак, або абакус. Вони пересувають кісточки в рядах, візуалізують результати, тим самим тренуючи обидві півкулі мозку.

Школа покращеної ментальної арифметики в Тернополі

Вчення академії Платона засновані на поглиблених і детально вивчених постулатах Піфагора. Методика ж Соробана базується на стародавній японській техніці освоєння усного рахунку. Вона доповнена комп'ютерними програмами, анімованими завданнями. Розроблений спеціальний підручник і ефективний алгоритм подачі прикладів.

Групові заняття проходять у форматі захоплюючих ігор. Діти виконують цікаві вправи, тим самим виробляючи корисні розумові навички. Самостійні тренування вдома за комп'ютером дозволяють закріпити отримані знання. Як результат, малюкам вдається легко освоїти усний рахунок і навчитися з максимальною ефективністю використовувати свої інтелектуальні можливості.

Курси Соробана не дають академічних математичних знань як звичайна школа. Програма спрямована на одночасний розвиток лівої і правої півкуль мозку. До безлічі вироблених розумових навичок швидкісний усний рахунок є приємним бонусом.

Записатися в Соробан у Тернополі можна у розділі сайту «Запис». У заявці необхідно вказати місто, вибрати зручне розташування школи і час відвідування уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.