Школа усного рахунку Соробан у Світловодську

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Світловодську. Початок навчання швидкого усного рахунку в Україні припадає на 2013 рік. За методикою займаються дошкільнята віком від 4-х років і учні 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Для них ментальна арифметика представляє найбільшу користь. Діти у віці 11-12 років, що відвідують 5 клас, 6 клас, є найстаршими учнями Соробана.

Школа Соробан викладає не традиційну математику. Ментальний рахунок використовується, як інструмент для гармонійного інтелектуального розвитку дітей. Спочатку вони вивчають абак, або абакус. Шляхом пересування кісточок в рядах і паралельної візуалізації результатів, діти підтримують високу мозкову активність і розвивають ментальні здібності.

Школа поліпшеної ментальної арифметики в Світловодську

Вчення академії Платона засновані на поглиблених і детально вивчених постулатах Піфагора. Методика ж Соробана базується на стародавній японській техніці навчання усного рахунку. Її доповнено комп'ютерними програмами й анімованими завданнями. Розроблено спеціальний підручник, ефективний алгоритм подачі матеріалу. Скорочено загальну тривалість курсів.

На групових заняттях, які проходять у форматі цікавих ігор, малюки виробляють корисні розумові навички. Самостійно вправляючись вдома на комп'ютерних тренажерах, вони закріплюють отримані знання. Це дозволяє не тільки легко засвоїти безпомилковий усний рахунок, але також навчитися ефективно використовувати ментальні можливості свого мозку.

Курси Соробана не дають академічних знань з математики, як загальноосвітня школа. Головна мета програми полягає у синхронному розвитку лівої та правої півкуль мозку. Поряд з безліччю вироблених розумових навичок вміння проводити швидкісний усний рахунок – приємний бонус!

Записатися до Соробан у Світловодську можна в розділі сайту «Запис». Оформлюючи замовлення, потрібно вказати місто, обрати зручне розташування школи та час уроків. До вартості курсів входять усі матеріали, необхідні для занять у групі та самостійних тренувань.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.