Школа усного рахунку Соробан у Сумах

Японська методика навчання швидкого усного рахування Соробан відома в Україні з 2013 року. При навчанні використовуються спеціальна рахівниця - абак (абакус), а після її опанування обчислення переводяться до уяви, а надалі повністю переходять на усний рахунок. Що ж такого особливого дає соробан і чому його ще називають «ментальна арифметика»?

Ментальний рахунок і його своєрідність

Відмінна риса соробану від звичайної математики - розвиток здібностей окремої особистості. При цьому швидкісний усний рахунок - швидше додатковий бонус, ніж самоціль. Як це відбувається?

Коли діти вивчають абака, правила обчислень, працює більше ліва півкуля, що відповідає за аналітичні здібності. Коли дії уявляють, активізується права півкуля - центр уяви. Єдиний процес синхронізує роботу обох половинок мозку, через що вони розвиваються рівномірно. Дитина навчається користуватись розвиненими навичками одночасно, що помітно підвищує результативність при будь-якому виді зайнятості.

Школа покращеної ментальної арифметики в Сумах

Школа Соробан удосконалила давню методику, і тепер процес скоріше схожий на гру. Тому учнів не змушують, а скоріше приваблюють тим, що дійсно цікаво. Для цього програма доповнена:

  • комп'ютерною програмою-грою
  • анімованими завданнями
  • мультимедійними (візуальної, аудіальний) матеріалами
  • час тренування змінено з урахуванням вікових можливостей.

Записатися на курси можна діткам з 5-ти років, а також тим, що відвідують 1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас. Найстарші учні - 11 років (5 клас - 6 клас). Вартість занять в академії в Сумах легко дізнатись за телефоном, визначившись з віковою групою. Також школа усного рахунку в Сумах запрошує подивитися як відбувається тренування, познайомитися з тренером, там же батьки дізнаються скільки коштує курс, записують дитину, адже результат не змусить чекати!

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.