Школа усного рахунку Соробан у Рівному

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Рівному. В Україні навчання швидкісного усного рахунку почалося з 2013 року. Заняття проводяться для дітей 4-11 років. Найбільш корисний ментальний рахунок для дошкільнят та малюків, які відвідують 1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас загальноосвітньої школи. Учні 5 класу, 6 класу є найстаршими учнями Соробана.

Школа Соробан – не звична для всіх математика. Ментальна арифметика використовується для всебічного розвитку дитячого мозку. Спочатку малюки вивчають спеціальні японські рахівниці, що мають назву абак, або абакус. Пересуваючи кісточки в рядах і візуалізуючи результати, вони виробляють розумові навички та розвивають інтелект.

Школа поліпшеної ментальної арифметики в Рівному

Вчення академії Платона створені на поглиблених і ретельно вивчених постулатах Піфагора. Методика Соробана заснована на стародавній техніці навчання усного рахунку. Вона зазнала безліч удосконалень. Розроблено анімовані завдання та комп'ютерні програми. Створено спеціальний підручник і ефективний алгоритм подачі матеріалу.

Займаючись разом з однолітками, діти виробляють корисні розумові навички. Весь процес протікає у форматі веселих ігор. Вправляючись самостійно вдома на комп'ютерних тренажерах, діти закріплюють отримані знання. Завдяки цьому вдається легко засвоїти усний рахунок і навчитися ефективно використовувати інтелектуальні можливості.

Отримати академічні математичні знання, як у звичайній школі, в Соробані не вийде. Першочергова мета програми – одночасний розвиток аналітичного та творчого відділів мозку. А вміння проводити швидкий усний рахунок є важливим доповненням до безлічі вироблених розумових навичок.

Записатися до Соробан у Рівному можна в розділі сайту «Запис». Під час оформлення заявки слід вказати місто, визначитися зі зручним розташуванням школи та графіком проведення уроків. До вартості курсів входять усі матеріали, необхідні для групових і самостійних занять.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.