Школа усного рахунку Соробан в Рівному

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Рівному. В Україні навчання швидкісному усному рахунку почалося з 2013 року. Заняття проводяться для дітей 5-11 років. Найбільш корисний ментальний рахунок для дошкільнят та малюків, які відвідують 1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас загальноосвітньої школи. Учні 5 класу, 6 класу є самими старшими учнями Соробана.

Школа Соробан – не звична для всіх математика. Ментальна арифметика використовується для всебічного розвитку дитячого мозку. Спочатку малюки вивчають спеціальні японські рахунки, названі абак, або абакус. Пересуваючи кісточки в рядах і візуалізуючи результати, вони виробляють розумові навички і розвивають інтелект.

Школа покращеної ментальної арифметики в Рівному

Вчення академії Платона створені на поглиблених і ретельно вивчених постулатах Піфагора. Методика Соробана заснована на стародавній техніці освоєння усного рахунку. Вона зазнала безліч удосконалень. Розроблені анімовані завдання і комп'ютерні програми. Створено спеціальний підручник і ефективний алгоритм подачі матеріалу.

Займаючись разом з однолітками, хлопці виробляють корисні розумові навички. Весь процес протікає в форматі захоплюючих ігор. Вправляючись самостійно вдома на комп'ютерних тренажерах, діти закріплюють отримані знання. Завдяки цьому вдається легко освоїти усний рахунок і навчитися ефективно використовувати інтелектуальні можливості.

Отримати академічні математичні знання як у звичайній школі в Соробані не вдається. Першочергова мета програми – одночасний розвиток аналітичного та творчого відділів мозку. А вміння проводити швидкий усний рахунок є важливим доповненням до безлічі вироблених розумових навичок.

Записатися в Соробан в Рівному можна в розділі сайту «Запис». Під час оформлення заявки слід вказати місто, визначитися зі зручним розташуванням школи та графіком проведення уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.