Розвиток мозку

Як для досягнення в будь-якому виді спорту важлива загальна фізична підготовка, так і для успіху в будь-якому розумовому занятті потрібна обробка величезної кількості інформації й швидке прийняття правильних рішень. Саме ці навички розвиває школа Соробан. Закладіть основу для подальшого розвитку мозку.

 

Як м’язам потрібна зарядка, так і мозку не обійтися без тренувань.

 

Усний рахунок не самоціль, а шлях до гармонійного розвитку відразу двох півкуль мозку. Унікальність даної системи не в тих ​​результатах, що ми бачимо – швидкий усний рахунок, а в методі досягнення результату.

 

Ми тренуємо нашу швидкісну, образну півкулю мозку точними завданнями.

 

На нашому сайті Ви можете побачити відео з чемпіонату світу з усного рахунку. Обчислити, й навіть прочитати числа, виведені на екран, нетренованій людині неможливо, оскільки ми для обчислення користуємося тільки нашою лівою точною, але повільною півкулею. А люди, які навчаються за методикою Соробан, оперують двома півкулями одночасно. Тільки це може пояснити феномен, що діти, здавалося б, без математичних здібностей показують результати не гірші, а часто й кращі від їх «математичних» друзів.

 

Наш мозок складається з двох півкуль. За образне мислення відповідає права півкуля. Працювати швидко її навчили мільйони років еволюції. Натомість за обчислення відповідає ліва півкуля, і це знання та навички ми отримуємо в школі. Ми легко за обличчям впізнаємо одну людину з тисяч, що є непростим завданням навіть для комп’ютера, але в той самий час не можемо подумки скласти декілька чисел. У нас в голові – суперкомп’ютер, але ми ним не користуємося.

 

Якщо б ми змогли долучити нашу швидку праву півкулю до роботи над точними даними, то різко збільшили  б свою ефективність.  Але чи може звичайна людина змусити працювати свої півкулі злагоджено та швидко?

 

Дивіться наші приклади та переконайтеся, що це можливо.

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.