Школа усного рахунку Соробан в Полтаві

«Соробан» - школа усного рахунку в Полтаві. В Україні початок навчання швидкісному усному рахунку припадає на 2013 рік.

За програмою займаються дошкільнята віком від 5-ти років, а також малюки, які відвідують 1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас. Для них ментальна арифметика найбільш корисна. Школярі 5 класу і 6 класи – діти віком до 12 років – найстарші учні Соробана.

Школа усного рахунку в Полтаві викладає програму нетрадиційної математики. Головною метою методики є розвиток мозку дитини. Для цього використовується ментальна арифметика. В першу чергу малюки вивчають абак, або абакус – спеціальні рахунки. Вони пересувають кісточки в рядах і візуалізують результати.

Школа покращеної ментальної арифметики в Полтаві

Основою навчання академії Платона є поглиблені і детально вивчені постулати Піфагора. Програма ж школи Соробан базується на вдосконаленій методиці усних обчислень, запозиченої з Японії. Вона доповнена комп'ютерними тренажерами. Скорочена тривалість занять і всього курсу навчання.

При цьому щоб діти опанували усний рахунок і навчилися з максимальною ефективністю використовувати свої ментальні можливості в Соробані розроблена унікальна методика викладання матеріалів, доповнена анімованими завданнями, веселими іграми. Виконуючи цікаві вправи в групі і вдома за комп'ютером діти постійно підтримують активність свого мозку, тим самим тренуючи розумові навички.

У Соробані не викладаються академічні математичні знання як у звичайній школі. Програма націлена на синхронний розвиток обох півкуль мозку. Вміння проводити швидкий і безпомилковий усний рахунок – приємний бонус, додаток до безлічі розвинених розумових навичок.

Щоб записатися в Соробан в Полтаві, слід перейти в розділ сайту «Запис». Під час оформленні заявки необхідно вказати місто, вибрати місце розташування школи і зручний час занять. Дізнатися точно, скільки коштує навчання усному рахунку у Полтаві, можна тут.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.