Школа усного рахунку Соробан в Обухові

«Соробан» - популярна школа усного рахунку в Обухові. Початок навчання швидкісного усного рахування в Україні припадає на 2013 рік. Програма розроблена для дітей у віці 5-11 років. Заняття проводяться як для дошкільнят, так і для учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Ментальна арифметика для них найбільш корисна. Найстаршими учнями Соробана є діти, які відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа Соробан – це не звична для нас математика. Освітня методика призначена для всебічного розвитку дитячого мозку. З цією метою застосовується ментальний рахунок. У першу чергу малюки знайомляться зі спеціальними японськими рахівницями, що називаються абак, або абакус. Вони пересувають кісточки в рядах, візуалізують результати, тим самим розвиваючи аналітичний і творчий відділи мозку.

Школа покращеної ментальної арифметики в Обухові

Платон створив вчення в своїй академії, взявши за основу й поглибивши постулати Піфагора. Давня ж японська методика навчання усного рахунку започаткувала програму Соробана. Вона доповнена анімованими завданнями, комп'ютерними програмами. Розроблено ефективний алгоритм подачі матеріалу, спеціальний підручник.

Малюки виробляють корисні розумові навички на заняттях з однолітками, а потім закріплюють їх, вправляючись вдома на комп'ютерних тренажерах. Це сприяє підтримці високої мозкової активності та гармонійному інтелектуальному розвитку. Діти не тільки легко освоюють усний рахунок, але й навчаються найбільш ефективно використовувати свої ментальні можливості.

На курсах Соробана не викладаються академічні знання з математики, як у звичайній школі. Унікальна методика націлена на одночасний розвиток обох півкуль мозку. До безлічі вироблених розумових навичок вміння проводити швидкий усний рахунок – приємний бонус!

Записатися до Соробан в Обухові можна в розділі сайту «Запис». При оформленні заявки слід обрати місто, зручне розташування школи й час проведення уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.