Школа усного рахунку в Нікополі

Школа усного рахунку в Нікополі виділяється серед розвивальних центрів для дітей в Україні унікальним методом навчання. Це ментальна арифметика, яка, завдяки Соробан® з'явилася в нашій країні 2013 року й за цей період стала однією з найбільш популярних. Результати вивчання ментального рахунку ні для кого не секрет. Якщо раніше батьків приваблювала дивовижна здатність вихованців Соробан блискавично вирішувати складні арифметичні задачки, то тепер вони точно знають, що реальна користь методики набагато масштабніша:
  • феноменальна зорова, слухова пам'ять;
  • розвинуте мислення;
  • здатність аналізувати, робити логічні висновки;
  • швидка реакція;
  • комунікабельність;

Школа покращеної ментальної арифметики в Нікополі

Основа методики – швидкісний усний рахунок. Головний навчальний посібник – рахівниці абакус. Мета – гармонійний розвиток півкуль мозку.

Навчання швидкого рахунку в Нікополі ділиться на кілька етапів:

  • опанування абака;
  • зменшення прив'язки до рахівниць, візуалізація абакус в умі, рішення прикладів за допомогою уявного приладдя;
  • поступове ускладнення завдань (додавання, віднімання, множення на швидкість);
  • швидкий усний рахунок з багатозначними числами, одночасне виконання різних ментальних дій: рахунок + малювання (читання віршів).
Здатність швидко рахувати в умі свідчить, що півкулі мозку малюка працюють злагоджено. Це означає, що мозок сприймає інформацію на глибинному рівні, завдяки участі ментальних центрів правої і лівої половинок, швидко її обробляє і засвоює. Такі інтелектуальні особливості знадобляться дитині не лише в навчанні! Школа Соробан в Нікополі набирає на курси малюків від 5-ти років. Молодші соробанята (дошкільнята) займаються в окремій групі за спеціально розробленою для них програмою. Старші групи відвідують школярі молодшої та середньої школи (1, 2, 3, 4, 5, 6 клас). Записатися до Школи в Нікополі можна на сайті, скориставшись функцією «запис». Уточнити організаційні моменти (скільки коштує навчання, розклад уроків) можна у тренера телефоном.
Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.