Школа усного Рахунку Соробан у Мукачеві

«Соробан» - популярна школа усного рахунку в Мукачево. В Україні навчання швидкісного усного рахунку почалося з 2013 року. За програмою займаються малюки у віці 5-11 років. Найбільш корисна ментальна арифметика для дошкільнят та учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Найстарші учні соробан - діти, які відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа Соробан - це не традиційна математика. Освітня методика спрямована на всебічний розвиток дитячого мозком. З цією метою використовується ментальний рахунок. Японські рахівниці абак, що також називають абакус - перше, з чим знайомляться малюки. Пересуваючи кісточки в рядах і паралельно візуалізуючи результати, діти підтримують мозкову активність і виробляють розумові навички.

Школа покращеної ментальної арифметики в Мукачеві

Вчення академії Платона засновані на деталізованих і поглиблених постулатах Піфагора. Програма ж Соробана створена шляхом удосконалення стародавньої східної техніки освоєння усного рахунку. Розроблено спеціальний підручник і ефективний алгоритм подачі прикладів, безліч анімованих завдань і комп'ютерний тренажер.

Заняття проводяться у форматі цікавих ігор. Діти виконують вправи, тим самим виробляючи корисні розумові навички. У ході нетривалих щоденних тренувань вдома за комп'ютером вони їх закріплюють. Це дозволяє не тільки легко засвоїти усний рахунок, але й навчитися найкращим чином використовувати ментальні можливості свого мозку.

Отримати академічні знання з математики, як у звичайній школі, на курсах Соробана не вдасться. Освітня методика спрямована на гармонійний розвиток лівої та правої півкуль мозку. А швидкий усний рахунок – важливе доповнення до безлічі вироблених розумових навичок.

Записатися до Соробан у Мукачево можна в розділі сайту «Запис». При оформленні заявки слід вказати місто, відповідну школу та зручний час відвідування уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.