Школа усного рахунку Соробан у Маріуполі

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Маріуполі - розвиток дітей. Початок навчання швидкого усного рахунку в Україні припадає на 2013 рік. Центр раннього розвитку в Маріуполі за програмою займаються дошкільнята у віці від 5-ти років.

Також доступна в школі Соробан підготовка до школи малюків. Для них ментальний рахунок являє найбільшу користь для розвитку дітей. Усний рахунок допомагає розвивати аналітичні та творчі відділи мозку для початкових класів - учні 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Діти віком 11-12 років, які відвідують 5 клас, 6 клас - найстарші учні соробан.

Школа Соробан викладає не звичайну математику. Ментальна арифметика є інструментом для гармонійного розвитку мозку дітей. У першу чергу вони вивчають абак, або абакус. Пересуваючи кісточки в рядах і візуалізуючи результати, діти підтримують високу розумову активність і розвивають інтелект.

Школа поліпшеної ментальної арифметики в Маріуполі

Платон створив вчення в своїй академії, ретельно вивчивши та поглибивши постулати Піфагора. Програма соробан є вдосконаленою японської методикою освоєння усного рахунку. Вона доповнена безліччю комп'ютерних програм і анімованих завдань. Розроблено спеціальний підручник і унікальний алгоритм подачі прикладів. Скорочено загальну тривалість курсу.

На заняттях, які проходять у форматі цікавих ігор, діти виконують вправи й виробляють корисні розумові навички. При нетривалих щоденних тренуваннях вдома за комп'ютером вони їх закріплюють. Завдяки цьому вдається легко засвоїти усний рахунок і навчитися ефективно використовувати ментальні можливості свого мозку.

Курси соробан не дають академічних шкільних знань з математики. Освітня методика націлена на синхронний розвиток аналітичного й творчого відділів мозку. Поряд з безліччю вироблених розумових навичок вміння проводити швидкісний усний рахунок - приємний бонус!

Записатися до Соробан у Маріуполі можна в розділі сайту «Запис». У заявці слід вказати місто, зручне розташування школи та час відвідування уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.