Школа усного рахунку Соробан у Кременчуці

«Соробан» - найкраща школа усного рахунку в Кременчуці. В Україні початок навчання швидкісного усного рахунку припадає на 2013 рік. Методика розроблена для дітей у віці 5-11 років. Ментальна арифметика найбільш корисна для дошкільнят та учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Найстарші учні соробан - хлопці, які відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа Соробан - це не звична для всіх математика. Ментальний рахунок використовується, як інструмент для гармонійного інтелектуального розвитку дітей. У першу чергу вони вивчають абак, або абакус - спеціальні японські рахівниці. Пересуваючи кісточки в рядах і паралельно візуалізуючи результати, діти розвивають розумові навички й підтримують мозок у тонусі.

Школа поліпшеної ментальної арифметики в Кременчуці

Основою навчань академії Платона стали поглиблені й деталізовані постулати Піфагора. Методика ж соробан, що базується на японській техніці вивчення усного рахунку, зазнала безлічі вдосконалень. Розроблено спеціальний підручник, комп'ютерні програми, анімовані завдання, ефективний алгоритм подачі прикладів.

На заняттях з однолітками, що проходять у форматі цікавих ігор, діти виробляють корисні розумові навички. У ході щоденних нетривалих вправ вдома на комп'ютерних тренажерах вони закріплюють отримані знання. Завдяки цьому вдається легко засвоїти усний рахунок і навчитися найкращим чином використовувати ментальні можливості свого мозку.

Отримати академічні знання з математики, як у звичайній школі, на курсах соробан не вдасться. Освітня методика націлена на синхронний розвиток лівої та правої півкуль мозку. А вміння проводити швидкий усний рахунок є важливим доповненням до безлічі вироблених розумових навичок.

Записатися до Соробан у Кременчуці можна в розділі сайту «Запис». При оформленні заявки потрібно вказати місто, обрати відповідну школу та час відвідування уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.