Школа усного рахунку Соробан у Краматорську

Школа усного рахунку в Краматорську виділяється серед розвивальних центрів для дітей в Україні унікальним методом навчання. Це ментальна арифметика, яка, завдяки Соробан® з'явилася в нашій країні в 2013 році й за цей період стала однією з найбільш популярних. Результати навчання ментального рахування ні для кого не секрет. Якщо раніше батьків приваблювала дивовижна здатність вихованців Соробан блискавично вирішувати складні арифметичні задачки, то тепер вони знають, що користь методики набагато масштабніше:
  • феноменальна зорова, слухова пам'ять;
  • розвинене мислення;
  • здатність аналізувати, робити логічні висновки;
  • швидка реакція;
  • комунікабельність;

Школа поліпшеною ментальної арифметики в Краматорську

Основа методики - швидкісний усний рахунок. Головне навчальний посібник - рахівниці абакус. Мета - гармонійний розвиток півкуль мозку.

Навчання швидкого рахування в Краматорську ділиться на кілька етапів:

  • опанування абака;
  • зменшення прив'язки до рахівниць, візуалізація абакус в розумі, рішення прикладів за допомогою уявного пристосування;
  • поступове ускладнення завдань (додавання, віднімання, множення на швидкість);
  • швидкий усний рахунок з багатозначними числами, одночасне виконання різних ментальних дій: рахунок + малювання (читання віршів).
Здатність швидко лічити про себе говорить про те, що півкулі мозку малюка працюють злагоджено. Це означає, що мозок сприймає інформацію на глибинному рівні, завдяки участі ментальних центрів правої та лівої половинок, швидко її обробляє та засвоює. Такі інтелектуальні особливості знадобляться малюкові не тільки в навчанні! Школа Соробан у Краматорську набирає на курси малюків від 5-ти років. Молодші соробанята (дошкільнята) займаються в окремій групі за спеціально розробленою для них програмою. Старші групи відвідують школярі молодшої та середньої школи (1, 2, 3, 4, 5, 6 клас). Записатися до Школи в Краматорську можна на сайті, скориставшись функцією «запис». Уточнити організаційні моменти (скільки коштує навчання, розклад уроків) можна у тренера телефоном.
Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.