Школа усного рахунку Соробан в Києві

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Києві, яка відкрита з 2015 року. Україна відкрила для себе швидкісний усний рахунок з 2013 року. Навчання доступне дошкільнятам з 5-ти років. Верхній поріг - це діти, які відвідують 5 клас і 6 клас, а саме - діти до 11-12 років. Найбільш корисним ментальний рахунок є для дітей, які збираються в 1 клас і які відвідують 2 клас, 3 клас і 4 клас загальноосвітньої школи.

Школа усного рахунку в Києві - це не звична для нас математика. Основний напрямок програми - розвивати дитячий мозок використовуючи ментальний рахунок. Навчання усного рахунку починається з рахівниць абак, їх ще називають абакус або соробан. Діти паралельно навчаються їх візуалізувати і пересувають кісточки вже на цих представлених рахівницях.

Також як Платон у своїй академії взяв за основу школу Піфагора, поглибивши її, так і Школа Соробан взяла ментальну арифметику і на її основі створила унікальну методику навчання, удосконалила її, створивши корисну комп'ютерну гру, за допомогою якої діти щодня закріплюють навички вдома.

Школа покращеної ментальної арифметики в Києві

Правильний алгоритм подачі прикладів, анімовані завдання, спеціально розроблений підручник, веселі та цікаві заняття, а головне - чітка і правильна методика подачі матеріалу - все це допомагає дитині легко освоїти усне обчислення і навчитися легко використовувати ментальні можливості мозку.

А це - неймовірне тренування всіх розумових процесів.

Курси швидкого рахунку не дають академічні шкільні знання, все навчання націлено на синхронний розвиток лівої та правої півкулі дітей. А швидке усне лічення - це бонус, приємне доповнення до основних розвиненим функцій лівої та правої півкулі.

Записатися в Школу в Києві можна на сайті у розділі «Запис», вибравши своє місто, зручне розташування школи і час занять.  Скільки коштує навчання швидкому рахунку в м. Київ можна дізнатися натиснувши кнопку "Записатися".

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.