Школа усного рахунку Соробан у Кам'янець-Подільському

Мета навчання дітей у першу чергу полягає в розвитку мотивації та здібностей до придбання й використання корисних знань. В Україні єдиний розвивальний центр, орієнтований на всебічне інтелектуальне виховання - Соробан, Школа усного рахунку в Кам'янець-Подільському та інших містах. Основою навчання швидкісного усного рахунку є ментальна арифметика - сучасна методика, розроблена на базі японської програми занять з рахівницями абакус (абак). Ментальний рахунок Соробан сприяє розвитку структури синапсів між клітинами мозку. Результати проходження курсів:
  • швидкий усний рахунок;
  • здатність фокусуватися на завданні, знаходити точну відповідь за частки секунди, аналізувати, робити висновки;
  • навички роботи з інформацією (всебічне сприйняття, запам'ятовування, застосування);
  • самостійне, гнучке мислення.
Придбані здібності допомагають дітям в розумінні математики, англійської мови, інших шкільних дисциплін.

Школа поліпшеної ментальної арифметики в Кам'янець-Подільському

Усний рахунок Соробан в Кам'янець-Подільському - це методика інтелектуального виховання для дітей старшого дошкільного віку, а також школярів середніх і молодших класів (1, 2, 3, 4, 5 і 6 клас). Школа Соробан - місце, де дитина навчиться на 100% використовувати свої можливості. Основні переваги методу ментальної арифметики:
  • використання сучасних навчальних засобів;
  • передові методи навчання.
Школа усного рахунку в Кам'янець-Подільському надає можливість записатися на заняття всім охочим. На сайті Соробан передбачений сервіс «запис», є контактні телефони викладачів. Тренеру можна поставити питання, що стосуються вартості навчання, ціни на навчальні матеріали, скільки коштує весь комплекс послуг.
Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.