Школа усного рахунку в Каховці

Навчання швидкісного усного рахунку в Україні - найпопулярніший напрям раннього розвитку дітей на сьогодні. Вибір на користь вдосконаленої ментальної арифметики Соробан® – це найбільш перспективний варіант підготовки дитини, оскільки водночас з навчанням швидкого усного рахунку, методика допомагає розвивати пізнавальні здібності, гнучкість мислення, творчий потенціал, соціальні навички та лідерські якості. Найкраща Школа усного рахунку в Каховці – Соробан. Метод Соробан® спрямований на підготовку дошкільнят та навчання школярів початкових 1, 2, 3 і 4 класу й середніх 5 та 6 класів. При розробці програми занять було враховано віковий фактор. Школа ментального рахунку набирає на курси малюків від 5 років. Вони займаються в молодшій групі, у той час як старші групи відвідують школярі.

Школа покращеної ментальної арифметики в Каховці

Переваги ментального рахунку вже встигли оцінити батьки у багатьох країнах, на різних континентах. Класична японська методика стала обростати нововведеннями, цікавими розробками, з'явилося чимало похідних навчальних програм. Чому в загальній масі сучасних центрів усного рахунку варто віддати перевагу саме вдосконаленій ментальній арифметиці Соробан® у Каховці?
  • Школа Соробан використовує найбільш ефективні методи навчання;
  • на базі курсу для підвищення результативності занять професійна команда Соробан створила унікальний комп'ютерний тренажер;
  • продуктивні методи викладання, інструменти навчання дозволили скоротити програму до 2-2,5 років;
  • ментальна арифметика в Каховці рівномірно розвиває обидві півкулі.
У цілому ж навчання швидкого рахунку в Каховці базується на традиційній методиці: освоєння абака (Соробан), візуалізація рахівниць, швидкісний усний рахунок. Записатися до Школи в Каховці на курси Соробан можна на сайті soroban.ua у розділі «запис». Для цього необхідно залишити заявку, попередньо обравши місто. Скільки коштує навчання, дізнавайтеся в тренера школи за телефоном.
Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.