Школа усного рахунку Соробан в Херсоні

Перша школа інтелектуальних обчислень у Херсоні – школа Соробан. В незалежній Україні навчання швидкісному усному рахуванню народилося у 2013 року. Програма розрахована для дітей від 5 років. У Соробані можуть вчитися діти, які ще ходять в дитячий садочок і збираються у 1 клас. Також у Школі займаються діти 2 класу, 3 класу і 4 класу. Найстаршими можна вважати учнів 5 класу, 6 класу, тобто хлопців і дівчаток 11-12 років.

Школа усного рахунку в Херсоні допомагає навчитися не звичній для нас математиці. Основна мета, з якою застосовується ментальний рахунок, – всебічний розвиток дитячого мозку. Навчання усним обчисленням стартує зі знайомства з соробаном. Ці рахівниці також називають абак або абакус. Діти пересувають кісточки і візуалізують розрахункові дії в уяві. У роботу залучається як ліва, так і права півкуля мозку.

Школа покращеної ментальної арифметики в Херсоні

Основою навчань академії Платона була школа Піфагора. Методика ж Соробан базується на японській ментальної арифметиці (ментальний рахунок), яка зазнала безлічі змін і вдосконалень. Оптимальний алгоритм подачі матеріалу, анімовані завдання, спеціально розроблений підручник, ігровий формат проведення уроків, наявність комп'ютерних тренажерів для щоденних домашніх занять - запорука швидкого освоєння дітьми усного рахунку. Виконуючи цікаві вправи, кожен малюк навчається легко і ефективно користуватися ментальними можливостями свого мозку.

Курси швидких обчислень – призначені не для осягнення академічних шкільних знань. Вони ставлять за мету синхронний розвиток обох півкуль мозку. Виходить, швидкий усний рахунок – приємний бонус, до безлічі вироблених і закріплених корисних навичок.

У розділі сайту «Записатись» можна долучитися до Соробан у чудовому м. Херсон. Оформлюючи заявку онлайн, необхідно вказати своє рідне місто, вибрати зручне Вам місцеположення школи і час відвідування занять. Дізнавайтеся скільки коштує курс навчання швидкому рахунку в Херсоні.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.