Школа усного рахунку Соробан у Горишніх Плавнях,

«Соробан» – найкраща школа інтелектуальних обчислень у Горишніх Плавнях. Навчання швидкісного усного рахунку в Україні започатковане ще з 2013 року.

Навіть дошкільнятам у віці від 5-ти років доступні заняття за цією методою. Найбільш корисна така ментальна арифметика для дітей 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Школярі 11-12-річного віку – це вже найстарші учні Соробан.

Школа усного рахунку в славетному Горишніх Плавнях – це не традиційна математика. Програма націлена на повноцінний розвиток дитячого мозку з використанням ментальної арифметики.

Абак, або ж абакус – це перше, з чим знайомляться учні, починаючи заняття в Соробані. Діти вчаться візуалізувати результат обчислень, пересуваючи кісточки на уявних рахівницях.

Школа покращеної ментальної арифметики в Горишніх Плавнях

Подібно до того, як Платон поглибив школу Піфагора й зробив її основою своєї академії, Школа Соробан удосконалила японську методику усних обчислень (ментальний рахунок), доповнивши її новітніми комп'ютерними програмами, змінивши формат занять і скоротивши загальний час навчання. На заняттях діти засвоюють нові теми, а вправами на тренажерах вдома - закріплюють знання.

Щоб легко опанувати усний рахунок і навчитися ефективно користуватися ментальними можливостями мозку, у Соробані пропонується методика логічної подачі матеріалу, завдання з анімацією, веселі та цікаві уроки. Так, тримаючи в тонусі обидві півкулі мозку, кожна дитина постійно тренує свої розумові навички.

На курсах не надають академічних шкільних знань математики. Основний напрямок навчання - синхронний розвиток лівої та правої півкулі мозку. Швидкий усний рахунок можна вважати бонусом, приємним доповненням до безлічі розвинених розумових здібностей.

Для вступу до школи Соробан у Горишніх Плавнях вам необхідно: увійти в розділ сайту «Записатись», вказати місто, визначитися зі зручним розташуванням школи та часом відвідування уроків. Дізнавайтеся, скільки коштує навчання (точна ціна) та як навчитися швидкого рахування в найкращому місті Горишні Плавні через заповнення анкети.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.