Школа усного рахунку Соробан в Енергодарі

«Соробан» - перша та єдина школа усного рахунку в Енергодарі. В Україні початок навчання швидкого усного рахунку припадає на 2013 рік. Методика розроблена для малюків у віці від 5-ти років. Для дошкільнят і учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу ментальний рахунок найбільш корисний. Старшими учнями Соробана є діти у віці 11-12 років, що відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа Соробан викладає не традиційну математику. Програма спрямована на гармонійний розвиток всіх відділів дитячого мозку. Для цього застосовується ментальна арифметика. Спочатку малюки вивчають абаку, або абакус – спеціальні японські рахівниці. Пересуваючи кісточки в рядах і візуалізуючи результати, вони підтримують розумову активність на високому рівні.

Школа покращеної ментальної арифметики в Енергодарі

Вчення академії Платона базуються на деталізованих і ретельно вивчених постулатах Піфагора. Програма ж Соробана заснована на стародавній японській методиці навчання усного рахунку. Вона зазнала безлічі вдосконалень. Розроблений спеціальний підручник, унікальний алгоритм подачі матеріалу, безліч анімованих прикладів і комп'ютерних програм.

На групових заняттях, які проходять у форматі веселих і корисних ігор, діти виробляють розумові навички. Під час домашніх вправ на комп'ютерних тренажерах вони їх закріплюють. Це дозволяє легко освоїти усний рахунок і навчитися найкращим чином використовувати ментальні можливості свого мозку.

На курсах Соробана не вдається отримати академічні знання з математики, як у загальноосвітній школі. Методика спрямована в першу чергу на одночасний розвиток обох півкуль мозку. А вміння проводити швидкісний усний рахунок – приємний бонус до безлічі вироблених розумових навичок.

Записатися до Соробан в Енергодарі можна в розділі сайту «Запис». При оформленні заявки слід обрати місто, вказати відповідну школу та зручний час відвідування уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.