Школа раннього розвитку

Школи раннього розвитку в Україні

Усе минає, усе змінюється… Не стоїть на місці наука. Технологічний прогрес торкнувся усіх сфер нашого життя. Представники старого покоління абсолютно не встигають пристосовуватися до шаленого темпу розвитку технологій, дорослі молоді люди намагаються йти в ногу з часом, на ходу опановуючи необхідні в житті та роботі знання, навички. Вдається це далеко не кожному. Позначається консервативність освіти, яка до недавнього часу обмежувалася класичною школою, курсами вивчення іноземних мов та творчими гуртками.

Сьогодні ставлення до навчання дітей докорінно змінилося. Тепер батьки чудово розуміють, наскільки важливо почати підготовку дитини до життя з раннього віку. І ця підготовка вже не обмежується засвоєнням базових навичок (читання, письма та здібності рахувати). Сучасна дитина має потребу у всебічному розвитку – інтелектуальному, психоемоційному, комунікативному, фізичному.

Види сучасних розвивальних методик

З кожним роком вибір шкіл раннього розвитку в Україні стає все більше, і це вже не традиційні уроки з домашнім завданням. У вихованні юних умів використовуються фундаментальні, перевірені десятиліттями й популярні сучасні методики навчання, авторські розвивальні програми, які вже встигли довести свою ефективність.

Найвідоміші методики розвитку дітей, що використовують сучасні педагоги:

 • методика Монтессорі;
 • метод подружжя Нікітіних (між іншим, батьків сімох дітей);
 • методика Н. Зайцева;
 • методика Глена Домана;
 • програма творчого виховання Рудольфа Штаймера;
 • метод емоційного розвитку Сесіль Лупан.

Сучасні розвивальні школи рідко використовують ту чи іншу методику в чистому вигляді. Сьогодні поширена практика застосування найбільш ефективних інструментів різних методів, адаптація їх до реальних умов, індивідуальний підхід у навчанні кожного малюка.

Напрямки шкіл раннього розвитку

Дитина, її навчання, виховання, особистісне становлення сьогодні – одна з найактуальніших тем. У даній сфері на українському ринку працює кілька напрямків:

 • академія підготовки батьків до появи малюка на світ, центри сім’ї, де проводяться заняття для мам, тат і дітей з перших місяців життя;
 • центри раннього розвитку для дитини, орієнтовані на дітей до 3 років;
 • центри підготовки до школи (математика, читання, творчість);
 • курси вивчення іноземних мов;
 • танцювальні, музичні, спортивні школи;
 • творчі заняття (конструювання, рукоділля тощо);
 • центри психологічного, емоційного розвитку.

Найбільше в містах України (Дніпрі, Києві, Харкові, Запоріжжі, Одесі та ін.) розвинений напрямок навчання іноземних мов. Знання мов, особливо англійської, стало необхідністю для сучасної людини. Батьки розуміють, що без цього значно звужується круг можливостей дитини у професійному майбутньому, тому попит породжує відповідну пропозицію у сфері освітніх послуг.

Найбільш перспективні Центри розвитку надають для дітей можливість багатогранного розвитку, пропонуючи цілий комплекс занять, спрямованих на формування інтелектуальних, творчих здібностей і особистісних якостей. Скільки коштує навчання у таких центрах? Ціна формується в залежності від статусу навчального закладу, рівня викладання, кількості й тривалості уроків. У середньому вартість занять у подібних закладах коливається від 500 до 5000 грн за місяць.

У цілому в Україні спостерігається позитивна тенденція щорічного поповнення списку шкіл раннього розвитку новими навчальними установами. Однак, у великій кількості пропозицій, батькам слід бути особливо уважними, оскільки від зробленого вибору залежить майбутнє дітей. Ставку потрібно робити на такі центри, де дитина навчиться мислити, здобувати, систематизувати й використовувати знання, і буде робити це з задоволенням.

.

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.