Школа усного рахунку Соробан в Дніпродзержинську

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Дніпродзержинську. В Україні навчання швидкому усному рахунку почалося в 2013 році. Методика розроблена для дітей віком від 5-ти років. Курси відвідують як дошкільнята, так і учні 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Для них ментальний рахунок найбільш корисний. Старшими учнями Соробана є діти у віці 11-12 років, що відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа покращеної ментальної арифметики в Дніпродзержинську

Школа Соробан – це не звична для нас математика. Основна мета програми полягає у гармонійному розвитку дитячого мозку. Для цього використовується ментальна арифметика. Спочатку малюки вивчають стародавні японські рахунки – абак, або абакус. Пересуваючи кісточки в рядах і паралельно візуалізуючи результати, вони підтримують високу мозкову активність.

Платон створив вчення в своїй академії на основі постулатів Піфагора. Методика ж Соробана базується на давній східній техніці освоєння усного рахунку. Вона витримала значні зміни і удосконалення. Розроблені анімовані завдання і комп'ютерні програми. Створено спеціальний підручник і алгоритм подачі матеріалу.

Групові заняття проходять у форматі захоплюючих ігор, що сприяють виробленню корисних розумових навичок у дітей. Нетривалі щоденні вправи на комп'ютерних тренажерах дозволяють закріпити отримані знання. Це забезпечує не тільки легке освоєння швидкісного усного рахунку, але і вміння максимально використовувати свої ментальні можливості.

На курсах Соробана не вдасться отримати академічних знань з математики як у звичайній школі. В першу чергу програма переслідує мету одночасного розвитку лівої і правої півкуль мозку. А швидкий і безпомилковий усний рахунок є важливим доповненням до безлічі вироблених розумових навичок. Записатися в Соробан у Дніпродзержинську можна в розділі сайту «Запис». Під час оформлення заявки слід вказати місто, визначитися з відповідним розташуванням школи і часом відвідування уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.