Школа усного рахунку Соробан в Чернівцях

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Чернівцях. Початок навчання швидкому усному рахунку в Україні припадає на 2013 рік. За програмою займаються дошкільнята віком від 5-ти років, а також учні 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Для них ментальний рахунок найбільш корисний. Діти у віці 11-12 років, що відвідують 5 клас, 6 клас – найстарші учні Соробана.

Школа Соробан викладає не традиційну математику. Ментальна арифметика використовується як інструмент для всебічного розвитку дитячого мозку. Спочатку малюки вивчають абак, або абакус. Вони пересувають кісточки в рядках, разом з тим візуалізуючи результати. Це підтримує мозок в тонусі і сприяє розвитку інтелекту.

Школа покращеної ментальної арифметики в Чернівцях

Вчення академії Платона засновані на детально вивчених і поглиблених постулатах Піфагора. Старовинна японська методика освоєення усного рахунку започаткувала програму Соробана. Вона доповнена комп'ютерними програмами, анімованими завданнями. Розроблений унікальний алгоритм подачі матеріалу і спеціальний підручник. Скорочена загальна тривалість курсів.

Групові заняття проводяться у форматі захоплюючих ігор. В оточенні однолітків малюки отримують нові знання, розв'язують цікаві приклади. Самостійні вправи вдома на комп'ютерних тренажерах сприяють їх закріпленню і виробленню корисних розумових навичок. А це дозволяє легко освоїти усний рахунок і навчитися ефективно використовувати свої інтелектуальні здібності.

Курси Соробана не дають академічних математичних знань як звичайна школа. Головна їх мета полягає в одночасному розвитку аналітичного і творчого відділів мозку. Поряд з безліччю вироблених розумових навичок швидкісний усний рахунок – приємний бонус!

Записатися в Соробан в Чернівцях можна в розділі сайту «Запис». Оформлюючи замовлення, слід вказати місто, визначитися зі зручним розташуванням школи і графіком відвідування уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.