Школа усного рахунку Соробан в Чорноморську

«Соробан» - популярна школа усного рахунку в Чорноморську. В Україні навчання швидкісному усному рахунку почалося з 2013 року. Методика призначена для малюків у віці від 5-ти років. Заняття проводяться для дошкільнят та учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу загальноосвітньої школи. Для них ментальний рахунок найбільш корисний. Найстарші учні Соробана – діти у віці 11-12 років, що відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа Соробан – це не звична для нас математика. Програма спрямована на всебічний розвиток дитячого мозку. Для цього використовується ментальна арифметика. Японські рахунки – абак, також звані абакус – перше, з чим знайомляться малюки. Пересуваючи кісточки в рядах і паралельно візуалізуючи результати, вони розвивають аналітичний і творчий відділи мозку.

Школа покращеної ментальної арифметики в Чорноморську

Поглиблені і деталізовані постулати Піфагора послужили основою навчань академії Платона. Стародавня японська техніка освоєння усного рахунку поклала початок методиці Соробана. Вона зазнала безліч удосконалень. Розроблений спеціальний підручник, анімовані завдання, комп'ютерні програми. Створено унікальний алгоритм подачі прикладів.

Заняття проходять у форматі захоплюючих і корисних ігор. Вправляючись з однолітками, діти виробляють розумові навички. Проводячи самостійні тренування за комп'ютером, вони закріплюють отримані знання. Завдяки цьому вдається легко освоїти усний рахунок і навчитися з максимальною ефективністю використовувати ментальні можливості свого мозку.

На курсах Соробана не вдається отримати академічні математичні знання як у звичайній школі. Першочергова мета програми – гармонійний розвиток лівої і правої півкуль мозку. Поряд з безліччю вироблених розумових навичок вміння проводити швидкий усний рахунок – важливе доповнення.

Записатися в Соробан в Чорноморську можна в розділі сайту «Запис». При оформленні заявки потрібно вказати місто, вибрати зручне розташування школи і час відвідування уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.