Школа усного рахунку Соробан в Броварах

«Соробан» - популярна школа усного рахунку в Броварах. Початок навчання швидкісному усного рахунку в Україні припадає на 2013 рік. Програма розроблена для малюків у віці від 5 років. Ментальна арифметика найбільш корисна для дошкільнят та учнів 1 класу, 2 класу, 3 класу, 4 класу. Найстаршими учнями Соробана є діти у віці 11-12 років, що відвідують 5 клас, 6 клас.

Школа Соробан викладає не звичну для нас математику. Програма призначена для різнобічного розвитку дитячого мозку. З цією метою використовується ментальний рахунок. В першу чергу малюки вивчають абак, або абакус – спеціальні японські рахунки. Вони пересувають кісточки в рядах, паралельно візуалізуючи результати. Це підтримує мозок в тонусі і сприяє розвитку інтелекту.

Школа покращеної ментальної арифметики в Броварах

Платон створив вчення в своїй академії на основі поглиблених і детально вивчених постулатів Піфагора. Програма ж Соробана базується на вдосконаленій японській методиці освоєння усного рахунку. Вона доповнена анімованими завданнями, цікавими іграми, комп'ютерними тренажерами. Розроблений унікальний алгоритм подачі матеріалу, створений спеціальний підручник.

Виконуючи захоплюючі вправи в групі і закріплюючи вироблені навички на тренажерах вдома, діти постійно підтримують високу розумову активність. Це дозволяє легко освоїти усний рахунок і навчитися найкращим чином використовувати ментальні можливості свого мозку.

Курси швидкого усного рахунку не дають академічних шкільних знань з математики. Основний напрямок методики – синхронний розвиток лівої і правої півкуль мозку. Вміння швидко та безпомилково рахувати в умі – це важливе доповнення до вироблених розумових навичок.

Записатися в Соробан в Броварах можна в розділі сайту «Запис». Оформлюючи замовлення, необхідно вибрати місто, визначитися зі зручним розташуванням школи і часом відвідування уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.