Школа усного рахунку Соробан в Борисполі

«Соробан» - перша школа усного рахунку в Борисполі. В Україні початок навчання швидкому усному рахунку припадає на 2013 рік. Заняття проводяться для дітей у віці від 5 років. Методика призначена для дошкільнят та малюків, що відвідують 1 клас, 2 клас, 3 клас, 4 клас, яким ментальна арифметика приносить найбільшу користь. Учні 5 класу, 6 класу – діти у віці 11-12 років – найстарші учні Соробана.

Школа усного рахунку в Борисполі навчає не традиційної математики. Основна мета програми – всебічний розвиток дитячого мозку. Для цього використовується ментальний рахунок. Спочатку малюки вивчають спеціальні японські рахунки – абак, або абакус. Вони пересувають кісточки в рядах, візуалізують результати, тим самим розвиваючи інтелект.

Школа покращеної ментальної арифметики в Борисполі

Основою навчань академії Платона стали поглиблені і ретельно вивчені постулати Піфагора. Школа Соробан створила унікальну програму навчання швидкісному усного рахунку, удосконаливши японську методику. Розроблений спеціальний підручник, анімовані завдання, ефективний алгоритм подачі матеріалу, комп'ютерні програми. Групові заняття у форматі цікавих ігор дозволяють малюкам виробляти корисні розумові навички. А щоденні вправи на комп'ютерних тренажерах вдома сприяють їх закріпленню.

Усний рахунок, шо вивчається у Соробані, не дозволяє осягнути академічні знання з математики як в загальноосвітній школі. Програма спрямована на одночасний розвиток обох півкуль мозку. До безлічі вироблених розумових навичок можливість навчитися швидко і правильно рахувати усно – приємний бонус!

Записатися в Соробан в Борисполі можна в розділі сайту «Запис». При оформленні заявки необхідно вибрати місто, відповідну школу і зручний час уроків.

Читати далі
Згорнути
Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.