Цікаве, корисні статті

Навіщо швидко рахувати в умі?

Що являє собою усний рахунок? Це здатність людини здійснювати в умі математичні дії без допомоги підручних засобів і обчислювальних пристроїв (олівця та паперу, комп’ютера або калькулятора). Сьогодні навичками швидкого усного рахунку можуть похвалитися далеко не всі представники молодого покоління. Навіть при додаванні двозначних чисел їм простіше зробити розрахунки в спеціальному додатку смартфона, ніж напружити свій мозок.

Як дорослі, так і діти надають величезне значення наявності в їх побуті сучасних комп’ютерних технологій, забуваючи робити інвестиції в розвиток власного розумового потенціалу. Але ж здатність швидко рахувати в умі сьогодні цінується ніяк не менше, ніж сто років тому. Ця навичка наділяє людину безліччю переваг. Першу можливість відчути їх на собі ми отримуємо ще в школі, коли до дзвінка з уроку залишаються лічені хвилини й треба встигнути вирішити ще декілька прикладів контрольної роботи з математики.

Виконання обчислювальних дій в умі – це ефективний засіб уникнути неправильного грошового розрахунку в магазині.

Адже помиляються не тільки люди, але й зведені до культу високотехнологічні машини. Швидкий усний рахунок допомагає при оформленні кредиту й під час важливих переговорів, оскільки дозволяє миттєво прораховувати перспективи.

Сфера застосування такої математичної здібності у повсякденному житті, звичайно, обмежена, проте її розвиток має колосальний вплив на всі сфери діяльності людини. Чому? Все дуже просто. Річ у тому, що регулярно вправляючись в усному рахунку, ми тренуємо обидві половинки головного мозку. Рішення математичних прикладів стимулює розумову діяльність, розвиває пам’ять та мовлення у дітей.

Ще один бонус усного рахунку – розвиток образного, абстрактного мислення, набуття здатності систематизувати й узагальнювати інформацію, робити її аналіз, знаходити закономірності в подіях і явищах, бачити нестандартні шляхи вирішення завдань. Людина, яка володіє цією майже архаїчною здатністю, уважна, сконцентрована, сповнена креативних ідей, вміє швидко реагувати на зміни зовнішніх умов.

Мабуть, не дарма нас у школі вчили працювати з числами без калькулятора

Тільки от традиційна методика навчання (заучування таблиці множення напам’ять) не настільки ефективна, щоб говорити про паралельний розвиток інших унікальних здібностей. Кращий засіб, що допомагає досягти в усному рахунку приголомшливих результатів, навчає дітей з величезною швидкістю виконувати в умі обчислення від простих до п’ятизначних чисел – це заняття у Школі «Соробан». Тут за допомогою японських рахівниць, спеціальної комп’ютерної програми та правильного підходу до навчання, діти з середніми на перший погляд здібностями стають справжніми вундеркіндами.

Обчислення на рахівницях змушує півкулі мозку працювати продуктивно, злагоджено, на повній потужності, розвиває уяву. Учні «Соробан» набагато швидше за своїх однолітків засвоюють інформацію, оскільки легко сприймають її на слух і володіють фотографічною пам’яттю. Їм простіше перемикатися з одного предмета на інший, однаково легко підкорюються математика та історія, іноземна мова та література.

Природа людини така, що весь її організм і самі розумові здібності нормально функціонують лише при умові щедрих інвестицій в їх розвиток. Тобто для повноцінної роботи мозку йому потрібно регулярно влаштовувати інтенсивні тренування й Школа «Соробан» відмінно справляється з цим завданням.

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.