Цікаве

Попереду літо

Літо – це улюблена пора року більшості школярів. З настанням канікул вже не доводиться прокидатися під ранні звуки будильника, виконувати уроки. Теплі літні місяці віють відпочинком і безтурботністю. Однак, під час канікул роз’їжджаються друзі, з’являється купа вільного часу і багатьох діточок охоплює нудьга. Це й не дивно, адже за довгий навчальний рік вони звикли до певного розкладу дня, і байдикувати їм швидко набридає.

DSC-0145

Більш того, якщо дитина звикає до абсолютної безтурботності протягом літа, швидко увійти в шкільний режим з настанням вересня їй дуже складно. Ще б пак, малюк цілих три місяці лише грав з однолітками, розважався на свіжому повітрі, відпочивав з батьками на пляжі або дачі, а тепер доводиться знову кожен день рано прокидатися, вчити уроки і ходити до школи. Як результат, з настанням осені у багатьох дітей виникає стрес.

Однак мудрі батьки знають, що цієї неприємності можна легко уникнути. І на допомогу приходить міжнародна школа усного рахунку «Соробан». Її навчальна методика дуже цікава й ефективна. Діти можуть проводити вдома короткі щоденні тренування на комп’ютерних програмах. Так вони заповнюють частину вільного часу захоплюючим заняттям і підтримують мозок у тонусі!

Багато батьків запитують, чи потрібно дітям вправлятися під час канікул, повторювати і закріплювати набуті знання? Звичайно! Подібно до того, як м’язи втрачають еластичність, мозкова активність також зменшується без регулярних тренувань. Тому слід вправлятися навіть під час канікул, щоб підтримувати розумовий тонус.

Методика занять «Соробан» влітку

Якщо дозволити дитині лише безперервно байдикувати, вона швидко забуде про уроки і не захоче ходити до школи. Змушувати ж її під час канікул постійно вчитися теж нерозумно, адже виснажений за довгі місяці організм малюка повинен відновитися і набратися сил. Отже, ні одна з цих крайнощів не підходить – треба шукати альтернативу, золоту середину.

DSC-00125І вона – перед вами! Методика школи «Соробан» в значній мірі орієнтована на самостійні заняття малюків вдома. Для цього призначені новітні комп’ютерні програми. Виконуючи різноманітні завдання, діти розвивають обидві півкулі мозку і здобувають безліч корисних звичок. Крім того, їм це дійсно цікаво. А в день на заняття доводиться витрачати не більше 15-20 хвилин!

Виходить, коли настає літо, шкільна пора залишається позаду, у дитини є відмінна можливість і захоплююче провести час, і підтримувати мозок у тонусі. Правда, без направляючої руки люблячих батьків більшість з них самостійно не будуть цим займатися. Якщо ви хочете, щоб ваш малюк повноцінно відпочивав під час канікул, але був підготовлений до нового навчального року, мотивуйте його щодня тренуватися на програмах-тренажерах «Соробана». Зробити це досить просто, адже діти і самі з задоволенням готові виконувати цікаві завдання.

Звичайно, не варто заповнювати весь вільний час тренуваннями – на них потребується в день близько 20 хвилин! Методика школи «Соробан» дуже ефективна. Тому настільки нетривалі, але постійні заняття приносять більше користі, ніж нудні годинні уроки. Оскільки в ході навчання інтенсивно тренуються обидві півкулі мозку, він стає гнучким і допитливим.

Підтримуючи розумову активність дітей за допомогою програми «Соробан» вдається не тільки закріпити пройдений матеріал, а й створити передумови для більш простого засвоєння нових тим . Заняття на тренажері допомагають малюкам не втратити форму, щоб потім швидко адаптуватися до навантажень у вересні. Подаруйте дитині можливість розвивати свій інтелект навіть під час літніх канікул, і вона досягне помітних успіхів не тільки в шкільному навчанні, а й інших починаннях!

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.