Цікаве, корисні статті

Попереду літо

Літо – це улюблена пора року для школярів. З настанням канікул приходить повна свобода від обридлих занять. Більше не треба прокидатися під ранні звуки будильника, вчити уроки, писати контрольні. Теплі літні місяці – найбільш безтурботна та довгоочікувана пора. Але є і мінуси: друзі на час канікул роз’їжджаються, з’являється маса вільного часу, а зайняти себе нічим.

DSC-0145

Щоб літо принесло дитині масу яскравих вражень, залишило багато приємних спогадів і пройшло з користю, батькам варто вже зараз серйозно задуматися про організацію цікавого відпочинку.

Пам’ятаєте, яку гордість ви відчували, коли, повернувшись до школи, хвалилися перед однолітками тим, чого побачили та навчилися влітку? Дайте таку ж можливість і своїй дитині. Придумайте разом з нею, які навички хотіли б опанувати на літніх канікулах, які книги прочитаєте, яким спортом почнете займатися. Якщо для нового захоплення потрібні спеціальні курси – записуйтеся, не роздумуючи!

До якого б виду відпочинку ви не схилялися (спортивний табір, життя в селі чи подорож до моря), у режимі дня дитини категорично не має бути просиджування за комп’ютером, цілодобового неробства, пізнього відбою, відсипання до самого обіду. Не забувайте, що вже через якихось три місяці їй знову доведеться вклинюватися в суворий розклад з ранніми підйомами, з великими розумовими, фізичними та емоційними навантаженнями. Чим більше ви дозволите школяреві розслабитися на канікулах, тим складніше пройде його адаптація на початку навчального року.

Методика занять «Соробан» влітку

DSC-00125Актуальна тема літніх канікул: чи потрібно дитині займатися, повторювати вивчений матеріал, закріплювати набуті за рік знання? Безсумнівно! Як ваші м’язи втрачають пружність, якщо ви кидаєте заняття спортом, так і мозок стає ледачим і дерев’яним без регулярних тренувань.

Школа усного рахунку «Соробан» пропонує вашим дітям методику навчання, яка триватиме до 20 хвилин на день, а за результатами перевершує години нудних уроків. Така ефективність досягається шляхом інтенсивного тренування обох півкуль головного мозку. Дитячий розум, завдяки методиці, залишається гнучким і допитливим. Розвиток короткочасної та довготривалої пам’яті, здатності аналізувати й систематизувати знання, прискорює процес засвоєння інформації та вдосконалює систему її раціонального використання.

Якщо підтримувати розумову активність дитини за допомогою «Соробан», постійно живити її мозок новими враженнями й знаннями, до початку навчального року школяр не тільки не забуде торішній матеріал, але й поповнить скарбницю свого розуму, легше стане розуміти нові теми. Влітку подаруйте дитині шанс відточувати свій інтелект, набувати унікальний пізнавальний досвід легко, невимушено, між справою!

 

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.