Цікаве

Ой весна, що не дає дитині вчитись

Весна – чудова пора року час, коли вся природа вже не спить. Мабуть, саме зараз слід з новими силами зайнятися звичними справами. Однак нестабільний настрій та почуття пригніченості переслідують практично кожного. Зустріч весняної відлиги не така барвиста, як очікувалося. І особливо це характерно для малюків, які ще не вміють контролювати свої думки та емоції.

Що сталося з дитиною?!

Якщо малюк почав вередувати, геть відмовляється сідати за уроки, то не помітити цю проблему неможливо. І причиною тому весна! Низькі оцінки в щоденнику дитини, коли на вулиці теплий березень, не повинні ставати приводом для гніву батьків. Ми маємо справу лише з тимчасовим явищем.

В період зимування дитячий організм працював на межі. На тлі нестачі сонячного тепла і вітамінів, постійних навчальних навантажень і обмеженої фізичної активності виникнення стресу у малюка – цілком природне явище. Звичайно, коли діти не можуть упоратися зі своїми власними думками, про навчання і думати ніколи.

Ефективна допомога

Якщо батьки бажають допомогти дитині знову зацікавитися навчанням, то повинні взяти під контроль свої емоції, виключивши будь-яку паніку і скандали. Кваліфіковані психологи рекомендують:

  1. Частіше залучати дитину до творчості. Це викликає масу позитивних емоцій.
  2. Відмовитися від звичного розкладу. Змінивши встановлені правила, вийшовши із зони комфорту, можна забезпечити чудову психологічну розрядку.
  3. Проводити час на свіжому повітрі. Щодня виходьте з малюком на двір або до парку, спейційно для прогулянок та ігор.
  4. Не зациклюйтеся на емоційному стані дитини. Замість цього продемонструйте веселу поведінку і відверніть її від важких думок.
  5. Не загострюйте увагу на шкільних оцінках. Спад у навчанні навесні – тимчасове явище. Не варто робити з цього драму.
  6. Обмежте доступ малюка до телевізора, комп’ютера, інтернету протягом дня. Допускайте його до монітора тільки для виконання вправ.

Весняна допомогу від «Соробан»

Правильна організація навчання та відпочинку дитини – важливе завдання. Проте також слід приділити час для його спілкування, розвитку у зовнішньому середовищі. Бажано, щоб у дитини були життєрадісні і активні друзі, здобуті під час позашкільного навчання.

Методика «Соробан» призначена для гармонійного розвитку дітей у віці від 5 до 11 років. Вона формує правильне ставлення до навчання, створює базу для продуктивної розумової діяльності. Тренування з рахунками у форматі цікавих ігор, підкріплені новітніми комп’ютерними програмами, сприяють одночасному розвитку обох півкуль мозку кожної дитини.

Школа усного рахунку «Соробан» привчає до любові процесу пізнання, пошуку в ньому можливостей для самореалізації, виявляє талановиті сторони дітей і забезпечує ефективний інтелектуальний розвиток. Оскільки заняття проходять у вигляді захоплюючих ігор, ризик зникнення інтересу до навчання пропадає – і ваш малюк знову почне приносити зі школи високі оцінки!

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.