Цікаве

Незабаром до школи

У вересні ваш школяр йде в перший клас?
Переконайтеся в тому, що він готовий.

Фізичний розвиток і розвиток культурно-гігієнічних навичок. Висока рухова активність, потреба в ній. Самостійне виконання гігієнічних процедур і дотримання здорового способу  життя згідно віку.
Активний, допитливий, вникає в навколишній світ. Прагне дізнатися все і про все, великий «чомучка» і експериментатор. Сам приймає рішення, але якщо потрібно, може звернутися до дорослого.
Розвинений емоційно Проявляє правильні емоції до близьких, реагує на їх емоційний стан(втішає при смутку чи плачі, підтримує сміхом і т. д.). Проявляє емоції при читанні казок, оповідань, співчуває або співпереживає позитивним героям, підтримує їх. Творчість інших викликає емоції.
Добре спілкується з оточуючими – дітьми, дорослими. Вміє використовувати вербальні та невербальні способи спілкування, комунікабельний з дітьми і дорослими. Веде бесіду і бере участь в міркуваннях.
Встановлює контроль над щосекундними бажаннями для досягнення певної мети. Володіє необхідними життєвими цінностями, дотримується норм і правил поведінки в суспільстві. Розбирається де «добре» де «погано» .Уміє контролювати миттєві бажання і потреби. Планує свої дії, для досягнення конкретної мети. Дотримується правил поведінки на вулиці і в громадських місцях.
Згідно віку розвинений інтелект і особистісні якості. Для вирішення завдань застосовує самостійно засвоєні навички діяльності, аналізує ситуацію і знаходить шляхи вирішення, навіть при її зміні. Сам в силах вирішити багато виникаючих проблем, згідно віку.
Знання про себе, сім’ю, суспільство і світ. Розуміє хто він, до якої статі належить він і його члени сім’ї. Розділяє і знає родинні зв’язки, обов’язки в сім’ї, традиції, культурні цінності і цінності навколишнього світу.
Досвід участі у навчальній діяльності Виконує завдання та інструкції вчителя або направляючого, уважно слухає і фільтрує потрібну інформацію, згідно віку.
Є вміння і навички відповідно до віку. Всіляку дитячу діяльність виконує легко, завдяки вже наявним умінням і навичкам.

9X6nLuI6i00Більшість дітей, які приходять в перший клас опановують такі навички тільки на 50%. І це не означає, що дитина не розумна. Кожна дитина розвивається в силу свого віку і нам, батькам, потрібно докласти максимум зусиль (без фанатизму) що б полегшити дитині навчання і адаптацію в початковій школі.

Школа «Соробан» допоможе Батькам в оволодінні всіма перерахованими вище навичками і вміннями. Адже саме від розвитку дитячого мозку і залежить здатність дитини до оволодіння подібними навичками. Основний напрямок Школи – розвиток дитячого мозку в найактивніший період його зростання. «Соробан» створює міцну основу для створення, оволодіння і закріплення потрібних дитині навичок. Створюючи і зміцнюючи зв’язки між відділами мозку, за допомогою методики навчання, ми будуємо цільну і всебічно розвинену особистість. Діти, які навчаються в Школі «Соробан» проходять одну з кращих підготовок до першого класу.

Підготуйтеся до першого класу вже сьогодні разом зі Школою «Соробан».

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.