Цікаве

Поради Батькам! І знову вчитися …

Jpeg

Закінчуються зимові канікули і скоро знову наші школярі побіжать «гризти граніт науки».

Давайте допоможемо діткам і трохи полегшимо їм цей важливий і потрібний процес.

Поради для Батьків, як допомогти дитині з навчанням.

 1. Пробудження вранці має бути спокійним і з посмішкою. Розраховуйте час так, що б дитина встигла зібратися і вчасно вийти в школу.
 2. Не підганяйте і не обсмикуйте його, поганий варіант, якщо ви зіпсуєте настрій і йому і собі. Пам’ятайте, час розраховуєте ви і вчите цього дитину))
 3. Обов’язково нагодуйте дитину сніданком, потурбуйтеся про його обід (взяти з собою або створити умови для обіду в шкільній їдальні). Простежте за тим, що б він пив достатньо води.
 4. Відправляючи в школу, побажайте удачі і гарного дня. Скажіть щось приємне. Забудьте про попередження, він їх все одно забуде))
 5. Зустрічайте зі школи з гарним настроєм, не поспішайте питати про оцінки, краще дайте йому трохи відпочити, всі розпитування після. А якщо він збуджений і хоче поділитися, залиште свої справи і приділіть дитині кілька хвилин свого часу. Знайте, як сьогодні ви приділяєте йому увагу, так через … надцять років увагу приділить вам він.
 6. Прочитайте книгу Гіппентрейтер Ю.Б. про «активне слухання» і застосовуйте, коли бачите що дитина чимось ображена або засмучена.
 7. Будьте на стороні своєї дитини. Якщо вам на щось скаржиться вчитель, спочатку спокійно з’ясуйте що до чого у дитини, а потім приймайте рішення з приводу «прочухана» або «серйозної розмови».
 8. Розділіть виконання уроків на декілька заходів з перервами на активний відпочинок. Кращий час для ДЗ з 15:00 до 17:00 (1-4 клас).
 9. Вчіть дитину самостійно виконувати ДЗ, а якщо робите разом, пам’ятайте – Терпіння! Терпіння! І ще раз – Терпіння)))
 10. Слідкуйте за харчуванням дитини, за режимом сну і гри. Грати дитині так-само важливо, як і вчитися.
 11. Вибирайте для дитини корисні розвиваючі методики, які допоможуть йому в навчанні.
 12. І завжди пам’ятайте – ви любите дитину не за хороші оцінки або його розвинений розум, а просто за те, що він у вас є!)))

P.S. Поради підібрані з урахуванням віку дитини від 6 до 11 років.

Їх виконання не обов’язково і залишається на розсуд батьків.

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.