Цікаве, корисні статті

Соробан – школа успішних дітей

Успіх!
Кожен успішний дорослий колись був дитиною. І шлях до життєвого успіху у кожного свій.
Ми, Школа усного рахунку Соробан® шукаємо цей шлях з перших уроків з кожним нашим учнем.

Соробан_2017_26841
Ми впевнені в тому, що саме в дитинстві кожна дитина повинна отримати досвід успіху, досвід розвитку, зростання, подолання, який до запаморочення, до неймовірної радості, до «мурашок по шкірі», до «метеликів у животі», що змушує прагнути того, щоб відчувати його знову й знову.
За допомогою цього почуття починаєш вірити в себе, у свої сили, можеш перемогти страх, поставити мету та йти до неї, не здаючись, створювати щось нове й творити на благо сім’ї та суспільства.
Завдання батьків – допомогти дитині досягти успіху.
Адже саме він запорука того майбутнього, яке принесе задоволення й щастя маленькій людині.
Нас часто запитують, що ж є метою навчання в Школі Соробан ®.
Як відповів один з наших педагогів: «Успіх!»
Це успіх у будь-якому виді діяльності, де дитина захоче отримати результат: спорт, музичні, художні школи, олімпіади, навчання в загальноосвітній школі.
Ми не локалізуємо результат навчання виключно в галузі математичних дисциплін. Ми даємо більше: у дитини тренується концентрація як зорової, так і слухової уваги, в рази збільшується швидкість обробки інформації, здатність переходити з одного виду діяльності на інший, стійкість, стресостійкість, швидкість прийняття рішення.
Де це може стати в нагоді вашій дитині, в яких видах діяльності?
Так в будь-якій сфері життя, в будь-якому віці!
А рахунок?
школа успешных детейНавички швидкісного рахунку, яким оволодівають діти в процесі навчання, – це бонус, додаткова користь, верхівка айсберга.
Усний рахунок – це наш інструмент, наші гантелі для системного щоденного тренування мозку.
У нас займаються діти з ліцеїв, які й так добре рахують, але вони все одно приходять до нас для щоденних тренувань!
Для чого? А для того, щоб бути успішними не лише в математиці.
Виховання успіхом – це одна з головних переваг, які ми даємо дітям.
Так, заняття на рахівничках соробан відмінно тренують обидві півкулі, привчають їх працювати синхронно.
Для чого?
Так! Саме для того, щоб за допомогою розвиненого мозку дитина змогла досягти будь-якої поставленої мети, реалізувати себе в будь-якій справі, до якої лежить душа.
Більше не доведеться вішати на дитину мітку «технаря» або «гуманітарія».
За допомогою нашої методики вона готова взяти будь-яку висоту.
Після курсу навчання в Школі Соробан® у неї є все, що потрібно для успіху не тільки в дорослому житті, але й зараз. Це розвинений розум, гнучкий інтелект, сильна пам’ять, миттєва концентрація, уява, фантазія, зібраність, швидкість обробки та аналізу великого обсягу інформації, вміння концентруватися на головному.

Безумовно, навички, які зачіпають математичні здібності, такі як: розуміння цифри, складу числа, вміння миттєво відняти, додати й помножити – будуть корисними в багатьох аспектах життя.
Але не вони є нашою метою. Вони лише спосіб, інструмент для головної мети – фундаменту успішного майбутнього дитини.
Методика усного рахунку Соробан ® – це той фундамент, який приведе до успішного майбутнього. Майбутньому, в якому людина зможе ставити свої цілі та досягати їх. Це те майбутнє, де визнання в суспільстві й самореалізація, вміння будувати відносини та вміння радіти життю, прагнення до нового й впевненість у собі, приведуть до щасливого й насиченого життя.

_MG_5689

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.