Цікаве, корисні статті

Соробан – школа щасливих дітей

Майбутнє за гнучким, багатогранним, живим інтелектом. Щоб дати дитині шанс стати творцем свого майбутнього, важливо підібрати систему розвитку, відповідну умовам розвитку нинішнього суспільства. Методика навчання в Школі Соробан® – це курс виховання нового прогресивного, високоінтелектуального покоління.

У всі часи діти народжувалися саме з тим потенціалом, який їм потрібен, щоб жити, вчитися, домагатися успіху в реальних умовах. Сучасні діти, в порівнянні з дітьми минулих поколінь, набагато швидші, більш здібні, кмітливіші. Але це не єдина підстава, щоб міняти систему педагогічних координат. Сьогодні, завдяки розвитку дитячої психології, ми знаємо справжні мотиви дитячої поведінки, особливості розвитку і можемо дати маленьким учням належне виховання, якісну освіту, хороший старт для досягнення успіху.

У чому особливості занять в Школі Соробан®?

Головна особливість Школи ментальної арифметики Соробан® в Україні – починати навчання з того, щоб зрозуміти маленьких учнів, а потім допомогти їм зорієнтуватися в навколишньому світі, в саморозвитку. 

Що потрібно нашим дітям? Вони хочуть:

 • пізнавати, досліджувати цей чудовий світ;
 • відчувати себе в безпеці, завдяки підтримці дорослих;
 • відчувати свою значимість в суспільстві і всередині сім’ї.

Як вчать в Соробан®?

А вчать в школі ментальної арифметики так, щоб:

 • пробудити у дитини інтерес до рахування;
 • навчити її  користуватися власними здібностями і набутими знаннями;
 • зробити так, щоб навчання приносило  радість і задоволення;
 • дати відчути себе   здібним, талановитим, розумним і щасливим  кожному учневі.

Саме тому принципи методики, робота вчителів Соробан® орієнтована на дітей – їхні потреби, особливості розвитку, здібності, темперамент, емоції. З тієї ж причини ми вибрали особливі засоби навчання – гру, дружню атмосферу, підтримку командного духу, заохочення особистих успіхів кожного учня.

Технічна сторона навчання на курсах ментального рахунку виглядає так:

 1. У школу набирають дітей у віці від 5 до 11 років. Чому саме цей віковий коридор? Тому що до 5 років малюки вже мають базові уявлення про числа, усвідомлено сприймають інформацію, вже можуть робити самостійні висновки.
 2. Старші учні та дошкільнята займаються в різних групах. Програма навчання в цих групах відрізняється інтенсивністю навантажень, кількістю часу, відведеного на вивчення кожної теми.
 3. Завантаженість заняттями в учнів Соробан невисока. Уроки в колективі з тренером проходять один раз на  тиждень, але програма передбачає щоденні заняття вдома (приблизно 20 хвилин в день).
 4. Для підвищення ефективності навчання командою математиків, досвідчених програмістів під керівництвом засновника школи Юрія Новосьолова створена авторська комп’ютерна програма. Це унікальний освітній інструмент, що дозволяє відстежувати успіхи, прогрес у розвитку кожного учня школи і визначати для нього індивідуально рівень складності домашніх завдань.

Ментальний рахунок – у чому його головна користь?

Рахування  в умі служить хорошим інструментом розвитку розумових здібностей. Вчені вважають, що це один із вирішальних навичок у розвитку дитячого інтелекту. Ментальна арифметика. Сама назва методики говорить про те, що вона впливає на розум (mentalis – в перекладі з латині означає “розумовий”).

Ментальний рахунок впливає на розумові функції головного мозку. На відміну від заучування таблиці множення, де використовується тільки механічна пам’ять, на відміну від обчислень на калькуляторі, де включається тільки простий алгоритм передачі сигналів до пальців для натискання потрібних клавіш, ментальна арифметика задіює різні ділянки кори головного мозку. Активуються центри, відповідальні за сприйняття інформації на слух, візуально і через дотик до рахівниць. Спрацьовує зорова пам’ять. Запускаються механізми швидкої обробки інформації, зіставлення даних, візуалізації числових даних, пошуку правильної відповіді. Оскільки всі ці розумові центри беруть участь у вирішенні однієї задачі, між ними утворюються стійкі нейронні синапси.

Результати тренувань по ментальному рахунку:

 • злагоджена робота півкуль;
 • розвиток пам’яті;
 • розвиток мислення;
 • тренування здатності до максимальної концентрації;
 • розвиток уяви;
 • досвід ефективного вирішення завдань, прийняття рішень.

Чим Соробан® краща  за інші школи?

Перша  важлива перевага курсів усного рахунку Соробан® – універсальність. Методика універсальна для дітей дошкільного віку та молодших школярів. Йдеться про учнів 5-11 років.

Універсальна методика  щодо природних схильностей дитини. Вона підходить дітям, які мають очевидні здібності до математики, передбачуваним гуманітаріям, обдарованим, творчим і відстаючим учням. Це ще одна перевага методики, що не вішає ярлики на дитячі здібності, а розвиває потенціал кожної дитини, допомагає розкрити себе в різних областях інтелектуальної діяльності.

Школа ментальної арифметики Соробан® в Україні краща, тому що:

 • перетворює природні задатки учнів на  ефективний механізм отримання знань;
 • допомагає дітям подружитися з навколишнім світом, формує довіру до вчителів, суспільства, світу знань;
 • займається вихованням особистості – сміливої, цілеспрямованої, готової до підкорення будь-яких вершин.

 

Читати ще:

Сава Мурачов: диво-дитина із Соробан

Нейропсихолог про ментальний рахунок: шкода, користь, міфи і страхи батьків

Вплив усного рахунку на розвиток мозку

Відео:

Соробан в Дніпрі. Славік. Рахунок 0,4 сек на рахівницях.

Школа усного рахунку Соробан Україна. Все про Соробан.

Школа Соробан в Україні. Лідерство школи.

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.