Цікаве, корисні статті

Шпаргалка батькам першокласника!

У вас першокласник? Вітаємо!Шпаргалка родителям первоклашки!

І у вас, і у вашої дитини починається найперший серйозний період – школа. Основним завданням батьків у цей час є допомога в адаптації до шкільного навчання, шкільних буднів і життя в школі.

Що потрібно зробити перед тим, як відправитися до школи 1-го вересня?

  1. Познайомити дитину зі школою.

Поясніть, що таке школа, клас, хто такий вчитель, чого там вчать і навіщо туди приходять діти. Розкажіть правила й засади навчального закладу. Сходіть з дитиною до школи, у клас, познайомте з педагогом, зустріньтеся з майбутніми однокласниками й познайомтеся при неформальних умовах.

Ідіть на курси, максимально наближені до шкільного побуту: сидіння на уроках за партою, домашнє завдання, вчитель, спілкування з однокласниками, вихід до дошки, робота в команді, змагання між учнями. Коли дитина вже знайома  з цим, їй буде легше адаптуватись у школі. Усі ці аспекти, а, головне, доброзичливу атмосферу, пропонує Школа Соробан®.

Повний курс: 24 місяці, 2 уроки по 45 хв./35 хв. раз на тиждень і Д.З. щодня до 20 хв.

  1. Підготувати до нової ситуації мозок дитини.

Тренуйте пам’ять, концентрацію, увагу та мислення. Якщо мозок навчиться справлятися з навантаженнями, він буде легко навчатись. Кращою Методикою розвитку на сьогодні є Методика усного рахування Соробан®. Навчання в школі Соробан розвиває навички:

– аналізувати інформацію, що надійшла, і виділяти головне;

– працювати в режимі багатозадачності;

– швидко мислити й концентруватися.

Тренування в школі Соробан® підтримують віру дитини в себе, у свої сили.

Як приємний бонус – діти починають  швидко рахувати.

  1. Тренувати гігієнічні навички дитини й вміння доглядати за собою.

Читати й писати вашу дитину навчать у школі, а ось зав’язувати шнурки, переодягатись, як і принципам індивідуальної гігієни, ви повинні навчити дитину до того, як вона піде до школи. Вчіть дитину самостійно їсти, мити руки без нагадування, правильно доглядати за собою після відвідування туалетної кімнати і т.д.

  1. Домовитися між собою.

Усі родичі, які беруть участь в житті дитини, повинні слідувати одній лінії поведінки щодо виховання й навчання. Домовтеся між собою, складіть правила й виконуйте їх усі разом. Коли мама й тато дають однакові установки й поради, дитині легше звикнути до навколишнього світу.

  1. Приділити увагу емоційному стану дитини.

Розмовляйте з нею про все, допомагайте вирішувати проблеми, що виникають, якщо вона про це просить, і контролюйте, якщо малюк не розповідає про проблему. Вчіть дитину це вирішувати самостійно, промовляйте й програвайте всілякі ситуації, які можуть виникнути в школі, розкажіть, як з них можна вийти правильно.

Попереду 2 місяці літа, у вас і у дитини багато часу для того, щоб підготуватись до першого класу так, щоб цей важливий і потрібний період дорослого життя малюка був легким і приємним. А тренери Школи Соробан® із задоволенням допоможуть батькам у важкій і важливій справі підготовки дитини до школи.

Читати ще: Що таке ментальна арифметика або шлях до успіху

Теги: , ,

Вартість навчання грн.
АКЦІЯ Приведи друга і отримай знижку 10% за кожного на 2016/2017 навч.рік У вас двоє дітей? Вартість навчання 2-ї дитини -30% Вартість навчання 3-го дитини -40%
Якщо протягом першого місяця наш курс Вам не підійде, ми повернемо Вам гроші.